Роман Гей Гаррі, привіт Матильді Розказано в Instagram

Instagram Novel ouh_desire / Shutterstock Якщо фотографія коштує тисячі слів, то цей роман на базі Інстаграм стане неймовірним фолом. Поєднуючи приголомшливі образи, які часто поєднуються з додатком для обміну фотографіями, та його можливостями підписів, один автор-косий фотограф робить все можливе, щоб підкреслити цю «скісну риску». По одній публікації в Instagram Рейчел Хулін планує повільно випустити 200-сторінковий роман. Просто подумайте про це так: Це як сучасний випуск у стилі Діккенса великі надії. Ніякого тиску, пані Хулін.

Хоча раніше соціальні медіа використовувались для болісно повільного випуску довготривалої літератури (Метт Стюарт робив це 140 символів одночасно для свого дебютного роману в Twitter), це буде перший випадок, коли Instagram використовується з такою метою в такому великому масштабі. І хоча важко стежити за кількома тисячами твітів, ідея Хулін поєднати її роман із фотографіями в Instagram може створити досить захоплюючу, більш зрілу книгу з картинками, даючи її аудиторії візуальне зображення світу, яким вона уявляла себе Гей Гаррі, гей Матильдо.

Роман розповідає історію Гаррі та Матильди Гудман, 30-річних братських близнюків, які родом з Нової Англії. Їхні стосунки змальовані через низку їхніх листувань, а також інші цифрові носії інформації. Матильда, яка є художницею, має веб-сайт, який також відіграє ключову роль у розповіді Хуліна.

"Роками я працював редактором фотографій, поєднуючи зображення з текстом, і завжди відчував, що зображення покращують текст", - сказав Гулін в інтерв'ю Wired. "Я також люблю розповідати історії послідовно, повільно представляючи читачам персонажів, залучаючи їх, починаючи коментувати та продовжувати історію - я думаю, що взаємодія читачів справді покращує розповідь історії"

На сьогоднішній день роман (на реалізацію якого піде дев’ять місяців) був добре сприйнятий фанатами, які, можливо, зможуть навіть зіграти роль у визначенні поворотів та закінчень сюжету. "Я міг повністю бачити адаптацію частин історії, коли вона прогресує - розгортання цього повільно дозволяє мені переосмислити певні уривки та злегка їх внести", - зазначив Хулін. "Це як довгий, повільний процес редагування із зображеннями".

Тож починайте слідувати Гей Гаррі, гей Матильдо Обліковий запис Instagram. Тому що це набагато більше, ніж просто серія фотографій.

Останні повідомлення