Instagram зараз дозволяє розміщувати повідомлення в кількох облікових записах одним дотиком

Instagram постійно привносить у свій сервіс нові функції, і найновіша послужить на користь людям, які працюють з кількома обліковими записами.

Зараз для користувачів iOS доступна так звана функція "самоперепрограмування", хоча для тих, хто має пристрій Android, немає жодної інформації про те, якщо і коли вона потрапить.

Якщо у вас є більше одного облікового запису Instagram і ви ввійшли в два або більше з них, ви побачите можливість розміщувати повідомлення в кількох облікових записах на кінцевій сторінці процесу, коли ви опублікуєте зображення.

Просто погляньте вниз на екран, і ви побачите Опублікувати на інші рахунки, а ваші рахунки відображаються під ним. Тоді це просто випадок натискання кнопок облікових записів, до яких ви хочете опублікувати фотографію чи відео.

Ця функція заощадить трохи часу для тих, хто працює з декількома обліковими записами, а іноді розміщує повідомлення на двох або більше з них. Хоча правда в тому, що зазвичай у когось є кілька облікових записів, оскільки вміст, розміщений у них, відрізняється. Це може бути хтось із особистим і бізнес-рахунком, або два особисті рахунки, кожна з яких зосереджена на дуже різних типах вмісту. У цьому випадку ми не впевнені, наскільки корисною буде ця функція для більшості людей.

Щоб бути зрозумілим, це не функція "переграмовування", яку деякі користувачі хотіли б мати, де ви могли б повторно публікувати публікації інших людей, за допомогою ретвіту в Twitter. Незважаючи на повідомлення наприкінці минулого року про те, що Instagram працював над такою функцією, компанія відтоді наполягала, що наразі не планує додавати таку функціональну можливість для повторного розміщення в додатку.

Перед тим, як залишити компанію у вересні 2018 року, співзасновник Instagram Кевін Систром заявив в інтерв'ю, що він та його команда багато обговорювали ідею кнопки реграми. Але він також зазначив, що "фокусування вашого каналу на людях, яких ви знаєте, а не на людях, яких ви знаєте, знаходячи інші речі, щоб ви їх бачили", займало центральне місце в роботі Instagram, додавши, що це "більше свідчить про нашу увагу до автентичності. і щодо зв’язків, які ви насправді маєте, ніж про будь-що інше ".

Якщо ви дійсно бажаєте переграмувати частину вмісту, який потрапляє у вашу стрічку Instagram, є кілька обхідних шляхів, які ви можете спробувати.

Останні повідомлення