Класичний підлітковий тренд: виклик презріння презервативів для любові в соціальних мережах

Презервативи яскравих кольорів

Набивати розкритий презерватив до носа і витягувати з рота, можливо, не є поточною тенденцією для підлітків, якою її нещодавно підірвали. Однак, незалежно від його поширеності, презентація презервативів є і є надзвичайно поганою ідеєю.

Висвітлення в ЗМІ згаслої тенденції 2013 року, очевидно, стартувало з новини в Сан-Антоніо, штат Техас KMPH Fox, про семінар для батьків підлітків. Спеціаліст з державної освіти Стівен Енрікес виступив з презентацією про наркотики та небезпечні тенденції, на які стають жертвами підлітків.

“Є всі види наркотиків, а діти розумні, тож насправді те, чим займаються наші діти? Отже, цим ми намагаємось поділитися », - сказав Енрікес KMPH.

Презентація штату не обмежилася викликом презервативів. Інші тенденції, на які слід звернути увагу, включали "Juuling" та секстінг Snapchat. Батьки також почули про програми моніторингу, щоб відстежувати використання мобільних телефонів своїх підлітків.

Як і багато сучасних тенденцій для підлітків, проблема вибуху презервативів полягала в тому, щоб привернути увагу у формі "любові" в соціальних мережах. Подібно до того, як бізнес використовує увагу соціальних мереж для маркетингу «соціальних доказів», підлітки часто використовують соціальні сайти для схвалення.

Енрікес сказав, що діти KMPH шукають способів вразити своїх однолітків в Інтернеті. "Тому що в наші дні наші підлітки роблять все для вподобань, переглядів та передплатників", - додав Енрікес. "Як би це не було наочно, ми маємо показати батькам, тому що підлітки виходять в Інтернет, шукаючи виклики та відтворюючи їх".

Тож, хоча це був не єдиний тренд, який простежується на семінарі з ризикованої поведінки в Сан-Антоніо, найбільший увагу привернув трюк з небезпечними презервативами. Реакція ЗМІ на зловмисне, але насправді вже не тенденційне виклик презріння презервативів прийшла швидко, і деякі торгові точки назвали це "останньою тенденцією для підлітків". В інших звітах зазначається, що більшість відеороликів із викликом презервативів на YouTube презентуються ще до 2013 року.

Ризики сопіння презерватива реальні. У статті в журналі "Форбс" співавтор Брюс Лі писав: "Презерватив може легко застрягти у носі або горлі, перекривши ваше дихання або задихнувшись". Лі також цитував два випадки, коли жінки перенесли значні медичні ускладнення після випадкового ковтання презервативів під час орального сексу. У однієї жінки розвинулася пневмонія та частково зруйнувалась легеня. Влаштований фрагмент презерватива в апендиксі другої жінки призвів до апендициту.

Останні повідомлення