Фільтр Bob Marley від Snapchat дає вам цифровий "чорний обличчя" 4/20

Світ лінзи SnapchatПрийняття правильних рішень 4/20 вже ускладнено, ну, наслідками самого дня, але Snapchat, здається, підняв безглуздість на абсолютно новий рівень. У середу додаток для обміну фотографіями представив нову функцію, випущену ексклюзивно на день святкування конопель - фільтр Боб Марлі, який надає користувачам миттєвий "чорний обличчя". Ні, серйозно.

Звичайно, покійний співак був відомий своїм заступництвом над заводом, але сказати, що цей новий фільтр є погано продуманою ідеєю, було б монументальним заниженням. Ваші знімки не тільки оснащені дредами музиканта та ямайським капелюхом, але ви миттєво стаєте расово нечутливими.

Люди не тільки вважають фільтр досить образливим, але й трохи редукціоністським, коли справа стосується спадщини Марлі. Невже його найбільший подвиг - просто викурити багато каструль?

У своїй заяві Snapchat захистився, сказавши: «Об’єктив, який ми сьогодні випустили, був створений у партнерстві з Bob Marley Estate, і дає людям новий спосіб поділитися своєю вдячністю за Боба Марлі та його музику. Мільйони Snapchatters насолоджувались музикою Боба Марлі, і ми поважаємо його життя та досягнення ".

Не дивно, що соціальні медіа не були такими добрими. Twitter вибухнув у серії твітів, що висловлювали шок і обурення використанням цифрового чорного обличчя, а Кайлі Дженнер, відома своїм майстерністю в соціальних мережах - і прихильністю до суперечок - вже зазнала неприємностей за те, що сама використовувала цей фільтр.

Боже мій боже мій боже снапчат поставив фільтр "Боб Марлі", і він ... як мінімум поганий і з поганим смаком pic.twitter.com/syAHGXp3f6

- Alp Ozcelik (@alpvable) 20 квітня 2016 р

але, звичайно, Кайлі Дженнер використовувала той жахливий фільтр Bob Marley Snapchat pic.twitter.com/3Ieoz48ust

- Олена Креші (@elenacresci) 20 квітня 2016 р

Скільки разів відмовлятимуться від расизму для розваги чи розваги?

- ℳ (@QMVIA) 20 квітня 2016 р

"Blackface грунтується на уявленні про те, щоб змусити чорних людей виглядати неповноцінними", - пише Айша Даді Патель з південноафриканського Daily Vox. "Немає можливості, щоб це коли-небудь було чимось поважним. Це було розпочато в американських шоу міністрів, на яких білі люди виступали в чорноморді, зображаючи чорношкірих людей ледачими і відтворюючи сприйняття чорношкірих людей як нелюди заради смеху »

Тож, незважаючи на те, що, мабуть, було найкращими намірами Snapchat та маєтку Марлі, це один жарт, чий ударний пункт просто не потрапив.

Останні повідомлення