Джессіка Джонс від Netflix домінує у конкурсі у Twitter

Кристен Ріттер у ролі Джессіки Джонс20 листопада два титани у потоковій передачі відео на замовлення, Netflix та Amazon, відбулися прем'єри нових рекламних серій того ж дня. NetflixДжессіка Джонс, шоу за мотивами серії супергероїв коміксівПсевдонім, зіткнувшись з драмою Амазонки про світ, де союзники програли Другу світову війну,Людина у високому замку. І, що стосується Twitter,Джессіка Джонс розчавив свого супротивника.

Згідно з даними Nielsen Twitter TV, наданими Digital Trends, про Netflix було надіслано 64 000 твітівДжессіка Джонс дебютували його понад 1,6 мільйона людей. На відміну від них, лише 4000 твітів було надіслано про драму AmazonЛюдина у Високому замку того ж дня його переглянули близько 400 000 людей у ​​США І Netflix, і Amazon непохитно ставляться до стримування статистики глядачів щодо оригінальних програм. У грудні минулого року Нільсен почав відстежувати кількість глядачів потокових служб, але з тих пір було опубліковано дуже мало інформації щодо даних.

Таким чином, хороший показник того, що люди сподіваються на потокові послуги, є в твітах і, як не дивноДжессіка Джонсдомінував його суперник.

Шоу, схоже, також складає відомі товари. 1,6 мільйона людей, які побачили хоча б один твіт Джессіка Джонс становить майже вісім разів у 203 000 людей, які бачили хоча б один твіт Картковий будиночок'третій сезон між датою випуску 27 лютого та 1 березня, згідно з даними, наданими даними Nielsen. Тим не менш, Картковий будиночок надихнув більше твітів, ніжДжессіка Джонс, похвалившись 373 000 твітів під час вихідних вихідних - майже в шість разів більше, ніжДжонс. Незважаючи на те, що новітня серія Netflix стосується лише дня її відкриття, важко уявити, що за суботу та неділю шоу може зібрати понад 310 000 твітів, щоб перевершити автомобіль Кевіна Спейсі.

Досвід Twitter Джессіка Джонс має відокремив шоу Marvel від також деякі інші широко розрекламовані оригінальні програми Netflix. Марко Полоі Незламна Кіммі Шмідт лише в США 32 000 людей бачили принаймні один із 53 000 комбінованих твітів. NetflixДжессіка Джонс навіть виграв епізод хіт-шоу від 16 листопадаГолосколи йдеться про переглянуті твіти, останній із яких залучив 1 546 000 людей у ​​США, вибитих вузькоДжессіка Джонс.

Такі мовники, як Fox, відмовляються від рейтингів того самого дня, і VH1 вважає, що діяльність у соціальних мережах є такою ж важливою, як і традиційні рейтинги на ТБ. Оскільки люди можуть переглядати більше шоу на більшості пристроїв і щороку говорити про це з мільйонами людей різними способами, традиційні показники глядачів незабаром можуть стати застарілою метрикою для телевізійних шоу.

Останні повідомлення