Messenger пришвидшує звітування за допомогою інструментів для позначення зловживань

Facebook

Вас переслідують у Messenger або отримують повідомлення в чаті від когось, хто не є тим, за кого він себе називає? У програмі Messenger тепер вбудовані інструменти звітування, що дозволяють користувачам повідомляти про порушення Спільних стандартів, щоб повідомлення швидко розглядалося.

У понеділок, 14 травня, Facebook оголосив про оновлення програми для Messenger, яка надає інструменти звітування для iOS та Android. Facebook також нещодавно запустив Молодіжний портал - місце, призначене для того, щоб допомогти підліткам орієнтуватися в налаштуваннях конфіденційності Facebook.

Хоча користувачі вже могли повідомляти повідомлення за допомогою Messenger на настільному комп’ютері, останнє оновлення надає інструменти для мобільного додатка Messenger. Після оновлення програми користувачі тепер можуть знаходити параметри звітування в меню Контакт для кожної людини, з якою вони спілкуються в чаті в Messenger. Доступ до цих опцій можна отримати, натиснувши ім’я людини в чаті. Прокручуючи внизу меню контактів, користувачі тепер знайдуть опцію "Щось не так". Натискання на інструмент дозволяє користувачам обирати зі списку правопорушень, що порушують Правила спільноти, таких як висловлювання ненависті або прикидання когось іншого.

З того ж меню користувачі можуть також ігнорувати або блокувати користувача, щоб запобігти перегляду майбутніх повідомлень.

"Надання більш детальних параметрів звітування в Messenger робить швидшим і простішим звітування про те, що перевіряє наша команда з питань діяльності спільноти", - написав Хаді Мішель, менеджер продуктів Messenger у своєму дописі в блозі. «Вони переглядають звіти понад 50 мовами. Це означає, що наша спільнота бачитиме проблеми, які вирішуватимуться швидше, щоб вони могли і надалі мати позитивний досвід роботи з Messenger ".

Слідуючи новим інструментам Messenger, у вівторок, 15 травня, Facebook запустив Молодіжний портал - інструмент, призначений допомогти підліткам орієнтуватися в параметрах конфіденційності Facebook та допомогти молодим користувачам знайти інструменти для повідомлення про вміст. Портал для підлітків має чотири основні напрямки. У розділі про освіту ділиться інформацією про безпеку, розуміння політики Facebook щодо використання даних та використання більшості різних продуктів Facebook. Інша область містить поради щодо безпеки, звітування та вирішення, чим ділитися, а інша - поради та вказівки щодо використання соціальних мереж та Інтернету загалом. Розділ однолітків озвучує думки підлітків щодо того, як молодь по-різному використовує Facebook та інші технології.

Поряд із запуском порталу в Інтернеті за адресою facebook.com/saftey/youth, гігант соціальних мереж також відображає поради для підлітків безпосередньо у стрічці новин.

Останні повідомлення