Як розміщувати анімовані GIF-файли на Facebook

Фанати gif радіють, що тепер ви можете розміщувати їх на Facebook, як

В Інтернеті настає момент, коли жодна відповідь не може сказати це так, як це може зробити анімований GIF. Я маю на увазі, звичайно, ви можете набрати "WHAAAT?!?!?" але чи справді це вражає суть розгубленості приблизно так:

Плутаний анімований Gif на Giphy

Ні, це не є. І це НІКОЛИ.

Але користувачам Facebook було відмовлено в особливому задоволенні, яке користується, коли ви підбиваєте підсумки свого настрою за допомогою циклічної анімації. Facebook переживав, що надання GIF-файлів зробить сайт виглядати занадто MySpace 1.0, занадто зайнятим (проте вони наполягають на тому огидному тікері новин у кутку, перейдіть на малюнок). Але Facebook відклав свої турботи, щоб співпрацювати з Giphy та придумати спосіб, щоб користувачі могли ділитися своїми улюбленими GIF-файлами.

То як ти це робиш? На жаль, якщо ви просто скопіюєте та вставите GIF з будь-якого місця в Інтернеті, він все одно не буде працювати у Facebook. Але якщо ви шукаєте в Giphy хороший GIF, а потім ділитесь ним у Facebook через веб-сайт, ваші друзі зможуть натиснути на ваше оновлення та побачити анімований цикл у своєму NewsFeed.

Щоб ознайомити вас, спершу перейдіть на веб-сайт Giphy і знайдіть все, що вас цікавить. Тоді ви можете просто натиснути кнопку "Facebook", яка розмістить GIF на вашій стіні, або ви можете скопіювати та вставити URL-адресу Giphy у своє поле стану.

Якщо ви хочете прокоментувати чиюсь публікацію за допомогою GIF, просто скопіюйте та вставте URL-адресу у поле для коментарів. GIF виходить як посилання, а не як зображення, що є невдалим, бо вам потрібно натиснути на нього, щоб почати грати, але привіт - це крок у правильному напрямку. (Ось подивіться, як ми вже їздили до міста з цією функцією.)

Співзасновник Giphy Алекс Чунг схвильований цим партнерством. «Коли ми запустили Giphy, кілька співробітників Facebook написали нам підтримку і прагнули того дня, коли GIF-файли будуть підтримуватися на Facebook. Один з їхніх інженерів прописав для нас, що саме нам потрібно зробити, щоб усі наші GIF-файли могли грати у Facebook. З тих пір ми ведемо переговори безпосередньо з Facebook, і вони підтримують наш метод для GIF-файлів у Facebook, поки одного разу вони знову не підтримають GIF-файли, що може ніколи не відбутися ".

І Чунг вважає, що додавання GIF-файлів дасть брендам новий інструмент маркетингу. «Раніше бренди могли використовувати Tumblr лише як шлях для розміщення своїх GIF-файлів. Ніколи не було простих способів для брендів використовувати GIF-файли на Facebook, де вони мають більше зацікавленості та створеної аудиторії. Giphy дозволить їм імпортувати весь свій вміст GIF Tumblr у Facebook. Ми працюємо з Gap, щоб запустити це, і є маса інших брендів, які хочуть швидко прийти », - говорить він. Тож введення GIF-файлів добре для можливості Facebook звернутися до рекламодавців, а також хороший спосіб зробити користувачів задоволеними.

Що стосується мене, то я прагну жити у світі, де моїм зображенням профілю може бути таке:

Анімовані Gif-анімації на Giphy

Але поки що цього нового обхідного способу використання Giphy для Facebook доведеться вистачити.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found