Instagram запускає функцію перекладу для своєї популярної програми

як керувати кількома акаунтами Instagram prykhodov / 123RF Фото може справді коштувати тисячі слів, але півмільярда користувачів Instagram все ще люблять додавати описи та коментарі до зображень, опублікованих у жвавій соціальній мережі.

Незалежно від того, чи ви описуєте, якою смачною була ваша вечеря, якою милою є ваша кішка або яким дивовижним був цей захід - чи просто додаєте коментарі до своїх улюблених фотографій, - справа в тому, що не всі в усьому світі зрозуміють, що ви говорите. А як щодо підписів та коментарів інших людей на таких мовах ти не розумієте?

Що ж, це все може стати набагато простішим, оскільки Instagram готується випустити кнопку перекладу для підписів, коментарів та біографії, що, сподівається, допоможе зблизити зростаючу спільноту.

У повідомленні, розміщеному в середу, компанія, що належить Facebook, повідомляє, що кнопка приземлиться в найближчий місяць, з’являючись у публікаціях, коли текст на екрані буде іншою мовою, ніж ваша.

"Спільнота Instagram зросла швидше і стала більш глобальною, ніж ми коли-небудь уявляли", - йдеться у повідомленні. "І ми раді, що ви скоро зможете зрозуміти всю історію моменту, незалежно від того, якою мовою ви говорите".

переклад instagram

На даний момент Instagram підтримує більше 20 мов, хоча якщо ви зустрічаєте текст іншою мовою, а кнопка перекладу не відображається, це просто означає, що служба ще не підтримує її. Крім того, він зазначив, що переклади "можуть не відображатися" для старих публікацій та коментарів.

Новини про кнопку перекладу з’являються буквально через пару днів після того, як Instagram показав, що понад 500 мільйонів людей зараз використовують її додаток, принаймні 300 мільйонів входять в систему принаймні раз на день.

Соціальна мережа стабільно зростала з моменту свого запуску в 2010 році, хоча лише за останні два роки вона збільшилася вдвічі.

"500 мільйонів - це віха, до якої добирається дуже мало компаній", - сказав бос Instagram Кевін Систром на "Форбс" цього тижня. “Ця шкала не є значком на нашій формі, а є сигналом про наші амбіції. Якщо ми можемо мати мільярд або півтора мільярди в Instagram, ми наближаємось до того, щоб охопити кожен досвід у світі ... [і] це цілком нова глава ".

Останні повідомлення