Хаки розміщують зображення пістолета у відеороликах Vevo на YouTube "Просто для розваги"

У вівторок, 10 квітня, найбільш переглянуте відео на YouTube тимчасово зникло від рук хакерів. Популярна платформа хостингу музичних відео Vevo пізніше підтвердила порушення, яке спричинило деформацію та видалення кількох відеороликів компанії, перш ніж повернутися через кілька годин.

Два хакери, які назвали себе Prosox і Kuroi’sh, схоже, отримали доступ до акаунтів Vevo на початку 10 квітня, внісши зміни в кілька популярних музичних відео. Всі хакери були пов’язані з відеороликами Vevo, але через кілька облікових записів різних виконавців Vevo на YouTube. Серед цих відео є Despacito, музичне відео Луїса Фонсі та Тата Янкі, яке минулого року стало найпопулярнішим відео YouTube, а також відео таких виконавців, як Кеті Перрі, Тейлор Свіфт, Шакіра, Кріс Браун, Селена Гомес та ін.

У кількох відео кадри замінили зображенням фігур у масках, що тримають зброю - скріншот шоу Каса де Папель. Деякі відео також мали замінене титульне зображення. Поряд з визнанням хакерів у назвах пісень, у деяких відео також містився текст "звільнити Палестину".

Vevo підтвердив порушення даних, але також заявив, що вони були збережені. Компанія заявила, що працює над відновленням усіх відеозаписів у каталозі, на які це вплинуло.

У Twitter один хакер заявляє про відповідальність, кажучи: "Це просто для розваги, я просто використовую сценарій" youtube-change-video-title "і пишу зламаний. Не засуджуйте мене, я люблю YouTube ".

@YouTube Це просто для розваги, я просто використовую сценарій “youtube-change-title-video”, і я пишу “hacked”, не судіть мене, я люблю youtube <3

- Prosox (@ ProsoxW3b) 10 квітня 2018 р

Однак експерт з питань безпеки заявив BBC, що такий тип злому малоймовірний, оскільки хакер повинен мати маркер авторизації.

YouTube ще не відповів на запит про коментар.

Vevo - це платформа для розміщення музичних відео, яка пропонує такі інструменти, як можливість перегляду з друзями. На платформі розміщено 330 000 відео та щомісяця переглядає близько 25 мільярдів переглядів. Порушення каналу компанії на YouTube - це не перший випадок, коли музична платформа закінчує хакерство. У 2017 році хакери перенесли внутрішні файли з запланованих постів на коди тривоги до вхідних дверей. У такому випадку відповідальність взяла на себе група зловмисників OurMine, яка заявляє, що знаходить недоліки в безпеці.

Останні повідомлення