Twitter натякає на модель передплати з новим списком вакансій

Twitter “будує платформу для підписки” і в даний час шукає веб-інженерів, щоб це здійснити, згідно із списком вакансій на сайті.

Платформа соціальних медіа, відома тим, що є безкоштовною та відкритою для громадськості навіть без облікового запису, шукає нову групу співробітників, яка працюватиме рука об руку зі своєю командою з платежів, щоб розробити модель на основі оплати праці, можуть бути використані іншими командами в майбутньому ". Проект називається «Грифон».

ОСТАННІ: чутки про майбутню платну послугу підписки на Twitter ще більше підживили публікації на веб-сайті про кар'єру Twitter. pic.twitter.com/5FtZORRYmm

- Джордан Уайлдон (@JordanWildon) 8 липня 2020 р

Однак Twitter швидко відредагував список вакансій, щоб видалити посилання на платну підписку, тепер просто сказавши, що він шукає "інженера Android". Digital Trends звернувся до Twitter щодо списку вакансій, а також щодо того, чи планує він і коли запустити послугу підписки та коли. Ми оновимо цю історію, коли почуємо відповідь.

Список вакансій вперше з’явився на сайті соціальних мереж у середу вранці, проте Twitter не вперше грається з цією ідеєю, повідомляє The Verge. Кілька років тому Twitter провів опитування, запитуючи своїх користувачів, за які послуги вони готові виграти гроші, чи то новини, чи аналітика.

Новина про необхідність платити за платформу викликала шок для багатьох користувачів, але швидко стала мемом сама по собі: люди почали питати: "Скільки ви заплатите, щоб побачити твіти Кріссі Тейген?" і "Я не можу повірити, що цей сайт коштує лише 2,99 доларів". Потенціал нового джерела капіталу для боротьби з соціальними мережами, яка отримала свій перший прибуток два роки тому, також збудив Уолл-стріт: акції Twitter зросли на 8% у середу.

Подейкують про платформу, що базується на підписці, з’являється після місяців нових оновлень функцій. Минулого місяця Twitter представив функцію, де пропонував користувачеві прочитати статтю перед публікацією, дав людям можливість вибирати, хто відповідає на їхні теми, і люто додавав ярлики перевірки фактів до твітів, що містять дезінформацію щодо пандемії коронавірусу.

Останні повідомлення