Нові лінзи Snapchat для собак дозволяють зробити ще більш дурні селфі

Остання функція Snapchat націлена прямо на власників собак, і, схоже, це стане великим хітом.

Хоча ми майже впевнені, що ви намагалися в той чи інший час використовувати лінзи Snapchat на своїй джгуті, якщо програма не розпізнає обличчя, ваші зусилля цілком змішані.

Але якраз на Різдво Snapchat запустив «Собачі лінзи». Розвага для всієї родини, хоч і потенційно принизлива для надягнутого п’яка, тепер ви можете розмістити пару специфікацій на своєму чотириножному другові або мати носа синього метелика. Чорт візьми, ти навіть на голову можеш покласти піцу. І не забудьте також об’єктив на різдвяну тематику, який перетворює вашу собаку на милого на вигляд північного оленя (такого собі).

Якщо ви втиснете власну кружку в кадр для селфі собаки та господаря, об’єктив застосує кілька дурних накладок до ваш обличчя теж, що повинно допомогти улюбленому вихованцеві почуватися трохи менш зухвалим.

Тож, якщо на вашу різдвяну вечірку потрібен приплив енергії, а в будинку є собака, витягніть смартфон, запаліть Snapchat і розважте всіх безліччю безглуздих собачих знімків.

дякую, snapchat, що ви благословили нас фільтром, який працює для собак pic.twitter.com/YA0giCABAz

- lanna (@amccaslinn) 24 грудня 2018 року

Випуск лінз для собак відбувається лише через пару місяців після того, як Snapchat запустив ту саму функцію для котів.

Фільтри для домашніх тварин відповідають обіцянці компанії продовжувати розвивати технологію комп’ютерного зору, яку вона вплела в додаток для соціальних мереж минулого року.

Це дає Snapchat розумність розпізнавати різні об'єкти на фотографії та пропонувати відповідні наклейки, щоб зробити її джазовою. У той момент, коли він зможе зафіксувати вміст зображення - чи то людське обличчя, чи собака чи кішка, чи навіть їжа, спорт та пляжі - наклейки автоматично з’являються.

Так, наприклад, на фотографії домашнього вихованця може бути зображено таке: "Це лапка", тоді як на фотографії смачного десерту чи іншої страви може бути наклейка із написом "Яка дієта?"

Якщо ви новачок у Snapchat і шукаєте кілька порад щодо того, як почати з ним працювати, знайдіть трохи часу, щоб ознайомитись із зручним посібником Digital Trends.

Останні повідомлення