InstaFeed хоче перетворити творців Instagram на кураторів Instagram

інстафідТі з нас, хто полюбив (і одержимість) Instagram, бачимо світ трохи інакше - насправді через фільтри Amaro та Mayfair. Все і все можна перетворити на витвір мистецтва за допомогою програми. Це змусило нас постійно документувати своє оточення та життя за допомогою програми; наші пальці ширяють над значком, готові схопити.

Але тільки тому, що тиможе перетворити щось на твір мистецтва Insta не означає, що потрібно. Існує також акт вдячності за те, що вміст потрапляє в Instagram, а не просто створює його. Нова послуга під назвою Instafeed хоче допомогти нам розпочати курацію та збір зображень в Instagram новим, більш редакторським способом, ніж дозволяє програма в даний час.

InstaFeed, який дебютує сьогодні в iOS, хоче змінити спосіб, яким люди дивляться на Instagram, заохочуючи користувачів курирувати та ділитися фотографіями, які їх надихають, а не просто фотографіями, які вони роблять. InstaFeed надає шанувальникам Instagram більше можливостей щодо споживання фотографій, опублікованих на платформі. Тож погляньте на секунду на цю піктограму камери, люди, і подивіться, що відбувається у світі Instagram навколо вас, перш ніж робити ще один знімок вашого сніданку. Тому що вгадайте: там є якісь дивовижні речі.

Вступ до InstaFeed

Ви підписуєтесь на InstaFeed за допомогою свого акаунта в Instagram, але замість того, щоб публікувати картинки, ви можете шукати фотографії речей, які вас цікавлять - таким чином, це більше схоже на Pinterest, ніж на програми для обміну фотографіями. Зараз розробник Appiphany зосереджується на вдосконаленні програми для iOS перед тим, як перенести її на Android, тому наразі вона доступна лише для користувачів Apple. Аппіфані склала кілька попередньо підготовлених списків, тому, якщо ви хочете побачити лише фотографії справді милих тварин, у них є стрічка, яка підбирається у вибраних профілях Instagram на основі щенят і кошенят. Наразі в попередньо складених темах списку InstaFeed є спорт, знаменитості, музиканти багатьох жанрів - і вони планують додавати більше щотижня. Ви також можете складати власні списки, тому, якщо ви хочете просто побачити фотографії Леді Гаги, складіть список із Гагою та її шанувальниками.

головне"Ми пройшли мережу Instagram і перевірили декількох високоякісних виробників контенту в певних категоріях та інтересах, і попередньо заповнили деякі канали цими користувачами", - пояснює він, розповідаючи, як команда підготувала канали на основі різних інтересів, таких як мода. І ці канали не встановлені в камені - якщо ви знайдете вподобаного користувача в Instagram, ви можете додати його до одного з попередньо підготовлених каналів. Тож якщо вам подобається модна стрічка, але ви хочете, щоб фотографії Алекси Чунг були її частиною, ви можете просто додати її до наявного вмісту.

Якщо ви хочете прокоментувати зображення, вам не потрібно переходити до Instagram - коли ви коментуєте або подобаєтеся фотографії людини, воно також з’являється в Instagram. Це означає, що ви можете створювати стрічки про те, що вас цікавить, а також канали, які містять лише вибраних користувачів Instagram. Подібно до функції списків Facebook, тепер ви можете створювати стрічку лише для членів своєї родини або просто для друзів середньої школи.

Зараз, якщо вам подобається користувач, якого ви бачите в InstaFeed, і ви хочете побачити, як виглядає його обліковий запис Instagram, немає інтеграції, яка переведе вас прямо на їх сторінку, тому вам доведеться відкрити Instagram окремо, щоб шукати їх. Але Корсаро заявив, що такий тип функціональних можливостей - це те, чим InstaFeed хоче займатися в майбутньому. За його словами, перспективи більш щільної інтеграції виглядають непогано, зазначивши, що API Instagram дуже відкритий, і що InstaFeed вже отримала функцію коментувати безпосередньо Instagram - така жорстка інтеграція є дещо незвичною для додатків, які доповнюють Instagram.

Від творців до кураторів

Якщо ви випадковий користувач Instagram, який час від часу фотографує вашу собаку, не чекайте, що щеня опиниться у розділі з тваринами; Заздалегідь створені списки Instafeed роблять фотографії лише тих користувачів, яких вони обрали, щоб мати чудовий та дуже конкретний вміст. "Щодо попередньо приготованих кормів, ми дійсно старанно ставимось до особливої ​​уваги", - говорить Корсаро. Але тільки тому, що ваші шанси стати відомими Insta є нижчими, ви все одно можете потрапити у власні стрічки. "Якщо хтось, скажімо, ваш двоюрідний брат хотів створити з вами канал, він міг би".

InstaFeed відбирає більшість користувачів, які складають свої попередньо підготовлені списки з офіційних акаунтів або дуже гучних акаунтів із сотнями тисяч підписників. "Ми насправді прагнемо співпрацювати з людьми, коли ми запускаємо категорії в майбутньому", - говорить Корсаро. Аппіфані сподівається, що вибрані користувачі, які прагнуть більше шанувальників, врешті-решт допоможуть просувати свій додаток.

InstaFeed закликає користувачів Instagram ділитися вмістом, який спочатку не належать їм; це дає вам можливість вибрати фотографію з попередньо підготовлених списків та повторно опублікувати її зі свого облікового запису в Instagram. Це може не сприймати людей, які зляться на те, що інші повторно публікують свої фотографії без відповідної акредитації, і це, безумовно, тісніше узгоджує Instagram з Pinterest - там, де користувачі постійно "закріплюють" роботу інших людей - ніж з Facebook, де фотографії, які люди публікують, - власні.

Це, безумовно, найбільш захоплююча частина InstaFeed. Він хоче перенести фокус Instagram від створення вмісту до агрегації вмісту. Чи відповідатимуть користувачі? Багато людей уже повторно публікують фотографії, які вони не зробили, від надихаючих цитат до щедро зроблених знімків. InstaFeed просто полегшує це зробити і вибачає це. Якщо InstaFeed вилітає, це може суттєво змінити спосіб перегляду користувачами Instagram їх вмісту, зробивши його менш особистим та більш комунальним.

Останні повідомлення