Помилка Facebook розблоковує користувачів у понад 800 000 акаунтів

Можливо, ви хоч мали на увазі, що ви назавжди приглушили цього педантичного, надокучливого колишнього "друга" у Facebook, натиснувши кнопку "заблокувати" - але, як виявляється, помилка в соціальній мережі мала інші плани щодо ваших онлайн-стосунків. Збій у Facebook і Facebook Messenger призвів до розблокування деяких надокучливих цифрових жителів. Насправді понад 800 000 користувачів Facebook скасували свої заблоковані налаштування, що могло означати, що їхній вміст, можливо, бачили користувачі, які вважалися менш бажаною аудиторією.

"Помилка була активною з 29 травня по 5 червня - і хоча хтось, кого розблокували, не міг бачити вміст, який ділиться з друзями, він міг бачити речі, розміщені для ширшої аудиторії", - написала Ерін Іган, головний директор з питань конфіденційності у Facebook. "Ми знаємо, що здатність заблокувати когось важлива", - продовжив Іган і пояснив, що помилка не настільки сягнула, що повністю змінила початкову дію блокування.

"Коли ви блокуєте когось у Facebook, він не може бачити речі, які ви публікуєте у своєму профілі, починати з вами розмову в Messenger або додавати вас у друзі", - зазначив керівник. "Блокування також автоматично роздруковує їх, якщо ви раніше були друзями". Коли справа дійшла до цієї конкретної помилки, колишніх друзів, яких з тих пір було видалено, не додавали повторно в обліковий запис користувача, і близько 83 відсотків людей, яких постраждала помилка, мали лише одну особу, яку вони раніше заблокували, тимчасово розблокували. Тим не менш, ті, кого розблокували, швидше за все мали можливість зв’язатися зі своїм блокувальником через Messenger - менш бажаний результат.

Але не турбуйтеся: Facebook вирішив проблему, і, як зазначив Іган, "усіх знову заблокували". Якщо ви були однією з осіб, на яку вплинула помилка, наступного разу, коли ви увійдете в систему, ви повинні отримати сповіщення з проханням перевірити список блокувань.

Якщо ви раніше не підозрювали про свою здатність блокувати певних користувачів, ось ваш шанс зробити ваш Facebook трохи менш захаращеним. Щоб отримати додаткову інформацію про те, як заблокувати користувача Facebook, або про ресурси соціальної мережі про те, як найкраще подолати знущання чи переслідування в Інтернеті, ви можете відвідати сайт безпеки Facebook.

Останні повідомлення