Ні, немає функції попередження екрана, яка б переходила до Instagram

instagram-tagging-mem-2Вчора в Twitter почався шквал спекуляцій після того, як репортер технологій New York Times Дженна Уортем заявила, що Instagram представляє нову функцію - попередження про знімок екрана.

Цікаво: Instagram зараз повідомляє вам, коли хтось робить знімок екрана ваших фотографій.

- Дженна Уортем ♥ (@jennydeluxe) 9 травня 2013 р

Це здавалося правдоподібним, оскільки Уортем - хороший, шанований журналіст, і все, що стосується "попередження екрана", є справжньою особливістю Snapchat. Якщо вам старше 18 років, ви можете мало що знати про Snapchat, тому ось короткий опис функції: Ви надсилаєте графічні повідомлення, які самознищуються, але у деяких з нас є підлі друзі, які роблять скріншоти цих фотографій раніше. вони зникають. Snapchat хоч нічого не може зробити із зображенням, але попереджає відправника про те, що одержувач захопив його фотографію ... так що ви можете переслідувати їх, доки її не видалять, якщо ви вирішите.

Хоча Інстаграми не зникають, ви не можете зберегти їх зі своєї стрічки (навіть із веб-переглядача, хоча можна і з Facebook, але це означає, що їх потрібно було туди засунути). Тож якщо ви відчайдушно бажаєте захопити чиюсь фотографію прямо з телефону, ви можете зробити знімок екрана. Почувши чутку про те, що з’являється система сповіщень, я вирішив протестувати її, зробив кілька знімків екрану фотографій своїх друзів, а потім погрожував їм, чи отримували вони попередження. Вони цього не зробили. Потім я дошкуляв своїй безстрашній редакторці Моллі МакХью. Вона також не отримала попередження. Тим часом я бачив, як більше людей пишуть у Twitter про нову функцію.

отже, Instagram, мабуть, повідомляє людям, коли ви знімаєте знімок екрана їх фото, зараз це відбувається моє життя

- Габріель Мейнард (@maynard_gabs) 9 травня 2013 р

RIP Instagram “@jennydeluxe: Цікаво: Instagram тепер повідомляє вам, коли хтось робить знімок екрана ваших фотографій”.

- Tundé Junior ✈ (@theycallmeTUNE) 9 травня 2013 р

Я надіслав електронною поштою Instagram підтвердження щодо нової функції відразу після того, як побачив твіт Вортама, і вони відповіли досить тупу відповідь, вирішивши все:

“Instagram не має, і вони не тестують функції, яка попереджає користувачів, коли знімок екрана робить їхні фотографії. Ми також бачимо публікації в Twitter і з’ясовуємо, чому у людей склалося таке враження ".

Як виявляється, сестра Вортама сказала їй, що бачила сповіщення про знімок екрана, але насправді вона просто розгубилася щодо нової функції Instagram "Фотографії тебе".

І отже, вдалося запобігти кризі негативних наслідків в Instagram. Назад до роботи всі.

Останні повідомлення