Як повідомляється, прив’яжіть погляд на придбання нульової нульової робототехніки

snapchat окуляри падаютьМатеринська компанія Snapchat, Snap, можливо, не летить високо, коли йдеться про фондовий ринок, але компанія сподівається, що вона може досягти нових вершин за допомогою іншого середовища. За інформацією The Information, Snap "веде переговори про придбання Zero Zero Robotics", китайського виробника селфі-безпілотників. Якщо угода виявиться успішною, це буде другий набіг Snap в апаратний простір після успіху його окулярів - Spectacles.

На даний момент Zero Zero вже має досягнуту угоду, розроблену з американською компанією. Apple зберігає ексклюзивне право продавати бездротовий апарат Hover Camera Passport Drone, який, як випливає з назви, висить над вами і робить повітряні селфі. Але за інформацією джерел The Information, здається, що Zero Zero "прагнув залучити гроші, коли контактував із Snap". Зрештою, це не перший раз, коли колись успішна компанія безпілотників опиняється в скрутному становищі.

Більше того, як зазначав TechCrunch, Snap раніше викупив бореться з безпілотниками одинадцяту годину. Наприклад, за повідомленнями, компанія придбала Ctrl Me Robotics, яка інакше могла б припинити діяльність.

Повідомляється, що угода знаходиться в межах від 150 до 200 мільйонів доларів, і хоча це, безумовно, представляє вражаючу суму, це не найбільше, що Snap заплатила за придбання. Коли вона придбала компанію соціальних карт Zenly, повідомлялося, що Snap заплатила більше 250 мільйонів доларів.

Звичайно, поки що нічого не підтверджено, і ні Zero Zero, ні Snap не надсилали запити на коментарі. Тим не менше, таке придбання мало б сенс для Snap - раніше New York Times повідомляло, що Snap досліджував розробку власних безпілотників, хоча зараз, схоже, компанія скоріше звернеться до сторонньої допомоги.

Snap, безумовно, відчуває тиск на роздачу перспективних новин своїм інвесторам, оскільки новина про потенційне придбання Zero Zero була оголошена того ж дня, коли акції Snap на Уолл-стріт досягли рекордно низького рівня. У середу акції торгувалися на рівні $ 13,10, що являє собою 23-відсоткове зниження від ціни відкриття, коли компанія вийшла на біржу в березні.

Останні повідомлення