Дослідження показує, як користуватися Facebook, не відчужуючи всіх своїх друзів

виявляється, надмірне розміщення на facebook дорівнює дружбі, згідно з дослідженням, припиніть публікувати фотографії

У всіх нас є такий надмірно активний друг у Facebook, який просто не може зупинити це оновленням статусу, будь то у вигляді фотографії їхнього останнього кухонного експерименту, детального опису їх дати з другою людиною чи схильності до симпатії до кожної речі ви коли-небудь публікували, незалежно від теми чи актуальності. Той факт, що ваша стрічка все ще страждає від цього шуму, безумовно, сприяє проблемі інформаційного алгоритму сайту та вашому спокійному душевному спокою, але є й інші проблеми, які можуть мати ще більший ефект, не лише в Інтернеті: нещодавні дослідження стверджують, що користувачі, які викликає задоволення від кнопок завантаження та обміну фотографіями на сайті та використовує їх занадто регулярно, не лише змушуючи друзів ігнорувати їхні публікації, але й ризикуючи взагалі їх втратити.

Не тільки акт розміщення фотографій у Facebook ненавмисно відчужує ваші контакти - згідно з дослідженням, проведеним Бірмінгемським університетом, Університетом Західної Англії, Единбурзьким університетом та Університетом Геріот-Ватта, кількість фотографій, які ви завантаження та тема або тема фотоальбомів, якими ви ділитесь, мають прямий вплив на ваші стосунки з вашими контактами в соціальній мережі. Щоб перевірити цю теорію, прихильники оцінили обстежуваних за допомогою двоскладового аналізу. Перша частина включала прохання понад 30 користувачів Facebook різного віку визначити тип фотографій, що розміщуються у їхньому Facebook, що дозволило дослідникам визначити, що фотографії, які зазвичай діляться в соціальній мережі, можна класифікувати за такими категоріями: власні, друг, подія, сім’я, сцена, об’єкт та тварина.

У другій частині брали участь п’ять контрольних груп з різними типами стосунків: родич, партнер, близький друг, колега та загальний друг у Facebook. Більше 500 користувачам Facebook було призначено їх контрольну групу та запропоновано оцінити якість їхніх стосунків з другом, якого вони можуть пов'язати, із визначеним типом стосунків, з оцінками на основі обсягу підтримки та близькості, якими вони діляться. «Варто пам’ятати, що інформацію, яку ми розміщуємо серед своїх« друзів »у Facebook, насправді переглядає безліч різних категорій людей: Партнери; друзі; сім'я; колеги та знайомі; і кожна група, схоже, по-різному поглядає на інформацію, яку передають », - сказав провідний дослідник і автор, доктор Девід Хоутон, згідно зі звітом про дослідження. “Наше дослідження показало, що ті, хто часто публікує фотографії у Facebook, ризикують завдати шкоди реальним стосункам. Це пов’язано з тим, що люди, крім дуже близьких друзів та родичів, схоже не мають добрих стосунків із тими, хто постійно ділиться своїми фотографіями "

У двох словах, ось що виявило дослідження, базуючись як на рівнях підтримки, так і на близькості:

  • Старші користувачі всіх типів стосунків дбають про ваші фотографії менше, ніж ваші молодші друзі. Це правда, як би часто ви не публікували фотографії в соціальній мережі.
  • Жінки-друзі, як правило, більше піклуються про ваші фотографії, ніж ваші друзі-чоловіки.
  • Загальні знайомі, незважаючи на те, що вони потрапляють до категорії Facebook, яка фактично мінімізує їх появу у вашій стрічці новин, піклується про вас більше, ніж про колег. Це має сенс - у будь-якому разі вам не слід змішувати своє особисте зі своїм професійним життям (якщо ви не працюєте зі своєю красунею - це єдиний виняток).
  • Єдині люди, які отримують удар із ваших селфі та ваших сімейних фотографій, - це ваші партнери, родичі та найближчі друзі. Навіть тоді занадто багато селфі зрештою вибиває людей, незалежно від їхніх стосунків до вас.
  • Очевидно, надмірний обмін фотографіями може викликати ревнощі: близькі друзі та партнери, які публікують свої фотографії інший друзі відчувають нижчий рівень близькості.

Що це все означає? Щоб уникнути невиправданого дружби, розгляньте можливість використання функції списку друзів Facebook, наприклад, прямо зараз. Таким чином, наступного разу, коли ви опублікуєте альбом фотографій з відпустки, ви будете знати, як обмежити доступ до своїх знайомих, своїх найближчих родичів та свого найближчого кола друзів (ви знаєте, тих друзів, які можуть написати вашу біографію за вас).

Далі, будьте чуйними до своїх друзів на Facebook - не катуйте своїх близьких друзів занадто великою кількістю фотографій вас та інших ваших друзів. Пощадьте їх від страждань, коли бачите, як ви їдете на канодері з вашим красунею кожні дрібні вихідні, і зберігайте це для особистого задоволення. Якщо ви справді потрібно, обмежте свою публікацію однією картинкою. Сказавши це, якщо фотографії, якими ви збираєтеся поділитися, призначені для таких людей, як людина, з якою ви живете, або друзі, з якими ви регулярно бовтаєтесь, вирішіть показувати їм фотографії особисто проти завантаження їх в Інтернет. Немає нічого гіршого за цей сценарій:

Ти: Гей, ти бачив ту фотографію / посилання, якими я поділився на своїй хронології?

Важливе інше: Ні. Чому ви просто не показуєте мені / не розповідаєте про це зараз?

Y: Але ... я вже поділився цим! Просто перевірте це на Facebook.

ТАК.: Тьфу ... чи треба?

О, і для любові до соціальних мереж та всіх ваших друзів в Інтернеті, позбавте нас від занадто багатьох селфі - збережіть їх на неділю.

Останні повідомлення