Facebook та Instagram запускають наклейки та реакції на # Pride2017

facebook instagram lgbtq гордість місяць 2017 потік кадрів активів Facebook червня - місяць ЛГБТК-гордості, і Facebook, і Facebook, що належить Facebook, запускають нові можливості для користувачів, щоб показати свою підтримку, від віртуальних наклейок до проектів фізичного мистецтва.

Facebook є домом для 76 000 груп, які підтримують ЛГБТ-спільноту - і понад 1,5 мільйона користувачів вже планують взяти участь у заходах Pride, кількість яких перевищує 7500. Протягом місяця гордості платформа соціальних мереж включатиме нові реакції, а також фоторамки та наклейки. Реакції емодзі протягом червня включатимуть веселковий прапор, до якого можна натиснути та утримувати кнопку подобання. "Коли ви оберете цю тимчасову реакцію веселки, ви висловите свою" гордість "до публікації", - пояснює Facebook.

Профільні фоторамки Facebook часто підтримують щомісячні причини - і червень нічим не відрізняється від рамки з темою "Гордість", яка додає веселку в нижню частину зображення. Користувачі Facebook також можуть бачити анімацію у верхній частині своїх стрічок новин із запрошенням додати фрейм профілю Pride.

Тема веселки продовжується новими опціями всередині камери Facebook, включаючи як маски, так і кадри. Нові параметри дозволяють користувачам перетворити всю свою фотографію на веселку або додати рамки на тему Гордості. Наклейки на тему гордості також доступні в режимі камери.

Facebook

"Наша прихильність та підтримка ЛГБТК-спільноти були незмінними", - написав Алекс Шульц, віце-президент Facebook та виконавчий спонсор pride @ facebook. “Починаючи з нашої підтримки рівності шлюбів та запобігання залякуванню, та багатьох продуктів, які ми втілили в життя, ми пишаємось увагою до досвіду ЛГБТК у Facebook, часто завдяки багатьом людям ЛГБТК та їхнім союзникам. "

Instagram також випустив нові наклейки на місяць Pride на червень, що містять шість нових наклейок, розроблених художниками ЛГБТК. Новий інструмент «райдужна щітка» дозволяє користувачам додавати веселки будь-де на своїх фотографіях. Instagram також заохочує позитивні коментарі за допомогою хештегу #KindComments, а також # pride2017.

Instagram Instagram

До електронних оновлень приєднуються зусилля Instagram перетворити стіни у всьому світі на фрески, що демонструють підтримку ЛГБТК-спільноти. Стіни, сприятливі для фотознімків, з’являються в Лос-Анджелесі, Лондоні, Мадриді, Нешвілі та Клівленді. Користувачам, звичайно, рекомендується класти фотографію біля стіни для спільного використання.

Instagram оголосив про нові функції Pride 31 травня, тоді як Facebook почав випускати наклейки Pride та реакції 5 червня.

Останні повідомлення