Хештег для таксистів для обміну досвідом

чергові соціальні медіа зазнають невдач, оскільки індустрія таксі вимагає зворотного зв'язку хештег таксіАвстралійська асоціація таксі наполягає на своїй кампанії в Twitter, запрошуючи клієнтів поділитися своїм досвідом ні була епічною невдачею, незважаючи на тисячі відповідей, що розчаровують водіїв за, здавалося б, погане обслуговування.

#YourTaxis Кампанія була розпочата в понеділок у той час, коли Асоціація вікторіанського таксі розглядає, як найкраще скористатися Uber, який, правда, викликає неприємності у місцевих таксі, як у Мельбурні, так і в інших містах Австралії.

Розкажіть свою історію таксі! #YourTaxis #PeopleOfMelbourne #TaxiYourWay #Melbourne pic.twitter.com/Ewsj3AeYlU

- yourtaxis (@yourtaxis) 9 листопада 2015 року

Хоча бос асоціації Девід Самуель на початку кампанії сказав Guardian, що хоче чесних відгуків про її службу і, отже, очікує критики, величезний обсяг негативних відповідей - деякі з них навіть стверджують, що це злочинна поведінка - скоріш за все, взяв асоціацію зненацька. Серед багатьох негативних твітів, які стверджують, що описують особистий досвід ...

Задня частина кабіни закінчила інший автомобіль, лічильник працював, обмінюючись деталями протягом 20 хвилин, вимагав сплатити загальну суму, я поранив шию #YourTaxis - Hantai (@supsuphannah) 9 листопада 2015 р.

#YourTaxis час, коли я сідав у кабіну, а водій їхав 10 хвилин, виїхав на провулок і запитав, чи не є я "дівчиною-учасницею".

- Еліс Р Фрейзер (@aliterative) 10 листопада 2015 р

... це посилання на новини, що демонструють австралійських таксистів у менш приємному світлі.

. @ yourtaxis #yourtaxis потягнув близького партнера по вулиці з зафіксованим у дверях годинником і міг вбити його //t.co/KsTqe4Aw3U - Кріс Едвардс 郝 丘 (@chrisedwards_au) 10 листопада 2015 р.

На жаль, для асоціації позитивних відповідей небагато. Лише переглянувши сотні твітів, написаних лише за останню годину, нам вдалося знайти одну:

В аеропорту я залишив сумку в таксі - коли він помітив, водій поїхав до мене назад і відмовився від моєї пропозиції про оплату #YourTaxis - Марина Херлі (@writingclearsci) 10 листопада 2015 р.

Незважаючи на те, що соціальні медіа обговорюють - і у відповідь на це - асоціація у вівторок випустила прес-реліз, сміливо заявляючи, що її кампанія збирається планувати.

"Повідомлення про те, що відгуки про соціальні медіа надходять, зазнають невдалих епічних масштабів - не з нашої точки зору", - йдеться у релізі, додаючи: "Соціальні медіа створені, щоб запропонувати можливість безпосередньо взаємодіяти з громадою. YourTaxis доставив саме це ".

У тому ж випуску генеральний директор Семюель сказав: «Це ніколи не стосувалося продажу чогось, це початок безпосередньої розмови з усіма, хто користується вікторіанським таксі, і надання їм можливості розповісти нам, що вони думають. Це те, чого ми досягли ».

Він продовжив: «Відповідь в Інтернеті за останні 24 години - це не те, чого ми не очікували. Ми попросили відгук і отримали його. І добре, і погане, і все, що між ними є ». Правда, однак, відповіді рідко бували добрими, переважно поганими, і між ними практично нічого не було. І вони все ще сипляться.

Це не перший і не останній раз, коли кампанія в Twitter зійшла з рейок. NYPD, McDonald's, британська мережа супермаркетів Waitrose та австралійський національний перевізник Qantas, якщо назвати лише декілька, бачили, як зусилля, спрямовані на охоплення соціальних мереж, закінчуються катастрофою.

Останні повідомлення