Snapcat Cameos використовує технологію Deepfake для створення індивідуальних GIF-файлів

Snapchat випробовує нову функцію, яка зможе редагувати обличчя людей у ​​форматі GIF, щоб створити по суті нешкідливі версії відеороликів deepfake, що поширюються в Інтернеті.

Доступ до функції Snapchat Cameos доступний за допомогою кнопки Bitmoji на клавіатурі Snapchat. Це дозволяє користувачам робити селфі, а потім вставляти себе у підбірку готових GIF-файлів. Потім додаток анімує обличчя людини, включаючи рухи рота, у кліпі, підправляючи селфі, щоб робити різні реакції обличчя відповідно до вибраного GIF. Потім користувачі можуть надсилати індивідуальний GIF своїм друзям через компонент чату програми.

???????? ⭐️ ???? pic.twitter.com/CcVoUXNXXL

- Aca (• ‿ •) (@toddflanderrs) 7 грудня 2019 р

C’est la meilleure винахід que snap est jamais faite #cameo #snapchat pic.twitter.com/EcRQmGoFsV

- FiLiPpinHo ???? ‍☠️⚪️⚫️QLF (@gregv_) 7 грудня 2019 р

Snapchat підтвердив TechCrunch, що ця функція тестується обмежено на деяких міжнародних ринках, включаючи Францію. Компанія не вказала конкретну дату випуску Snapchat Cameos, але заявила, що глобальний запуск "скоро".

Snapchat Cameos представляє дружнє застосування технології deepfake, яка викликає критику за можливе неправильне використання. Хоча деякі найкращі відеоролики в режимі Інтернету веселі та розважальні, технологія може порушити політику, розміщуючи обличчя політиків у фальшивих відеороликах, або створювати порнографічні матеріали за допомогою облич невідомих знаменитостей. На щастя, схоже, глибокі підробки Snapchat нічим не зашкодять, оскільки користувачі зможуть лише додавати свої обличчя у готові GIF-файли.

Snapchat Cameos допоможе додаткові додатково відрізнятись від конкурентів, особливо після того, як його функцію Stories скопіювали подібні до Facebook, Instagram та WhatsApp. Компонент обміну повідомленнями Snapchat залишається найпопулярнішою його функцією, і Snapchat Cameos надасть користувачам більше причин залишатися в додатку. Ця функція також представляє потенційні можливості для заробітку для Snapchat, оскільки фірмові кліпи Cameo можуть продаватися користувачам, подібно до спонсорованих версій об'єктива доповненої реальності програми.

Інші нові функції, які нещодавно випустили для Snapchat, включають інструмент 3D Paint, який дозволяє користувачам створювати 3D-каракулі, малюючи в доповненій реальності, аналоговий фільтр лінз від VSCO, який робить зображення та відео схожими на старі плівки, та фільтр Time Machine, який робить людину в селфі набагато молодшою ​​або старшою.

Останні повідомлення