Моторошна нова функція Тіктока дозволяє шукати за особами людей

Незабаром ви зможете шукати обличчя, зображені у кліпі TikTok. Додаток ByteDance для короткої форми відео тестує новий засіб пошуку зворотних зображень у Китаї. На додаток до таких предметів, як одяг, ця функція дозволить вам вибрати обличчя та переглянути інші відео, в яких з'являється людина, якій він належить.

Спочатку помічений аналітиком WeChat Метью Бреннаном, цей інструмент в першу чергу розроблений як джерело доходу. Коли вибрано предмет одягу чи інший товар, візуальний пошук TikTok буде шукати на платформах електронної комерції відповідність та показувати відповідні посилання, якщо знайде. Його побудова схожа на те, що пропонують американські компанії, такі як Google.

Однак його сфера застосування не обмежується лише об’єктами. Ця функція може бути використана для пошуку відео на TikTok на основі облич на них. Ця функція також передбачає, що TikTok збирає свій вміст для ідентифікаційних даних.

Однак незрозуміло, чи застосовується ця функція до всіх. Бреннан знизив цей варіант на рахунку знаменитості. Крім того, ми не знаємо, чи сканує TikTok як приватні, так і загальнодоступні відео. Наразі це обмежено китайською версією програми, але найближчим часом вона розповсюдиться на решту країн світу.

Китайський TikTok тепер має пошук у відео. Шукайте в обличчі когось, щоб знайти більше їх відео. Шукайте у відеопродуктах чи одязі та купуйте безпосередньо # 抖 音 pic.twitter.com/RBcIqnOBgN

- Метью Бреннан (@mbrennanchina) 23 вересня 2019 р

TikTok не перша соціальна мережа, яка впровадила технологію розпізнавання обличчя в свої алгоритми. Наприклад, Facebook поєднує його для автоматичних пропозицій тегів на завантаженому зображенні. Незважаючи на те, що Facebook увімкнено за замовчуванням, ця функція зробила функцію необов’язковою після виступу щодо конфіденційності.

Протягом останніх кількох місяців TikTok поступово почав використовувати свою зростаючу популярність. Кілька тижнів тому компанія випустила власну мережу аудиторії, яка надає компаніям доступ до скарбниці рекламних даних. Цей крок дозволить рекламодавцям здійснювати по суті націлювання на користувачів на основі того, що вони спостерігали на TikTok.

З його китайським корінням залишається зрозуміти, як користувачі та законодавці із Заходу реагуватимуть на новий інструмент візуального пошуку TikTok. Наразі платформа соціальних медіа вражає від звіту Guardian, який показав, що її модератори активно цензурують відео, які виступають проти Китаю та його уряду.

Останні повідомлення