Рекламні публікації незабаром проникнуть в Instagram, навіть якщо ви не шанувальник

Instagram

Інфлюенсери Instagram регулярно звертаються до шанувальників за допомогою спонсорованих публікацій, але тепер ці публікації можуть з’являтися у вашій стрічці, навіть якщо ви не підписуєтеся. У вівторок, 4 червня, Instagram оголосив рекламу брендового контенту - форми реклами, яка дозволяє інфлюенсерам працювати з брендами для просування дописів за межами власних фоловерів.

Рекламні публікації поширені в Instagram і дозволяють деяким впливовим людям заробляти на життя як особистість у соціальних мережах. Бренди звертаються до користувачів Instagram з великою кількістю підписників і пропонують оплату в обмін на публікацію. Результат - "реклама", яка виглядає більш органічно (і взагалі не платить Instagram).

Однак ці спонсоровані публікації з’являються лише для прихильників групи впливу. З рекламою брендового вмісту ці самі фотографії та відео можуть потрапити до каналів тих, хто не підписався. Оголошення будуть позначені тегом "платне партнерство з" і відображатимуться у стрічці новин спочатку перед проникненням у формат Stories.

В Instagram кажуть, що оновлення дозволяє брендам охопити більше користувачів, а також задіяти засоби вимірювання.

Бренди використовують велику кількість прихильників впливу, щоб охопити потенційних клієнтів методом, який не схожий на традиційну рекламу. Згідно з опитуванням в Instagram, 68% заявили, що використовують Instagram спеціально для взаємодії з творцями. Новий тип оголошень все ще виглядатиме і виглядатиме як спонсоровані Instagram публікації, але розширить охоплення цієї публікації, також з’являючись для деяких людей, які не підписуються.

Однак оголошення в Instagram зазвичай зустрічаються розчаруванням користувачів. Instagram не сказав, чи новий формат вплине на кількість оголошень, які користувачі бачать у своїх стрічках та Історіях.

Щоб увімкнути тип реклами, особи, що впливають, повинні надати діловим партнерам дозвіл на просування публікації в новому форматі - варіант, який можна знайти в Розширених налаштуваннях. Потім бізнес може бачити публікації та вибирати, рекламувати це чи ні. Це означає, що в той час як впливові особи можуть запобігти цьому типу публікацій, бренди є тими, хто вирішує збільшити цю спонсоровану публікацію.

Користувачі Instagram почнуть бачити рекламу брендового вмісту у стрічці в найближчі кілька тижнів, тоді як формат перейде до Stories у найближчі кілька місяців. Це, звичайно, далеко не все, що Instagram пропонує для реклами. "Це лише початок, і ми будемо продовжувати інвестувати у фірмовий контент, щоб забезпечити ще більшу цінність для людей, творців та бізнесу", - зазначив Instagram у дописі в блозі.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found