Як зробити успішну кампанію Kickstarter

копія заголовка створення робочого місцяПо правді кажучи, ми ніколи не бачили, що це настане. Ті недорогі проекти - наприклад, Картопляний салат і кіберматриця 100 tu01 - які вибухають на Kickstarter за лічені дні, іноді збираючи більше в заставу, ніж ви могли б сподіватися заробити за все своє життя. Видатна платформа для краудфандингу генерує чимало галасу, враховуючи широко успішні проекти, такі як PonoPlayer Ніла Янга та обдурений кулер, останній з яких став найбільшим фінансується проектом Kickstarter в історії, незважаючи на скромну мету в 50 000 доларів. Хоча може не існувати жодної, однієї причини, яка визначає, чи стане кампанія Kickstarter успішною чи короткою, проте, безумовно, є ключові аспекти процесу кампанії, які, як правило, залишаються поза увагою. Однак майже кожен може досягти успіху за правильних обставин ... тобто ... поки він знає, що робить. Ось наш посібник зі створення успішної кампанії Kickstarter, починаючи від вирощування своєї нової ідеї і закінчуючи запуском проекту та наданням додаткових оновлень.

Пов’язані:10 найгірших проектів Kickstarter за всю історію

Крок 1: Дослідіть інші проекти Kickstarter

Вірте чи ні, але кожен успішний проект Kickstarter залишається індексованим для швидкого ознайомлення після досягнення цілі фінансування. Розгляньте деякі з перелічених нижче успішних кампаній, щоб краще зрозуміти, які товари та послуги зазвичай відповідають цілям. Можливо, спробуйте зв’язатися з учасниками успішних проектів, скориставшись значком «зв’язатися зі мною» в правій частині сторінки для отримання поради. Можливо, творці подібних проектів можуть навіть захотіти допомогти у вашій наступній справі.

ГалькаКінопроект "Вероніка Марс"
OUYA: новий вид ігрової консоліПочуття: знати більше. Спіть краще
Можливість №9Точна плита Anova

Крок 2: Поверніться до інших проектів Kickstarter

Хоча в жодному разі не є необхідністю, якщо ви підтримаєте чужий проект, ви краще зрозумієте, що працює, а що ні. Підтримка інших проектів має очевидні переваги, найвідоміша з яких - ви зможете отримати цінну перспективу своїх потенційних спонсорів, яка допоможе вам передбачити їх потреби під час запуску кампанії. Більше того, підтримка інших проектів надасть вам відчуття того, які ефекти мають відео, нагороди, оновлення та інші аспекти Kickstarter на вас як на споживача.

Пов’язані: Як заробляти гроші в Інтернеті

Крок 3: Розкажіть свою історію та історію свого продукту

Добре, отже, слово «історія» в наш час є майже просто кайфовим словом. Незважаючи на це, вам потрібно повідомити, що саме ви хочете створити за допомогою Kickstarter. Масштаби вашого проекту повинні бути легко зрозумілі, деталізовані в рамках ваших цілей проекту та вашої команди. Ви намагаєтесь продати себе разом із вашим товаром або послугою, тому хочете надати своїм прихильникам привід підтримати вас і ваше передбачуване бачення. Високоякісні відеозаписи, зняті на спеціальну відеокамеру або просто на ваш смартфон, або ключ до ефективного звучання.

Визначтесь із тим, ким ви є, і як ваш проект вирішує реальну проблему, а потім викладіть особливості та деталі, які відрізняють вас від потенційних конкурентів у цій галузі. Включіть закулісні фотографії та відеозаписи продукту, якщо такі є, або використовуйте відео як можливість представити свою команду. Багато спонсорів просто хочуть, щоб ваша ідея вдалася - навіть вони не обов’язково отримують щось взамін. Це не все бізнес.

Крок 4: Встановіть терміни та часові рамки

Незважаючи на те, що Kickstarter дозволяє вашій кампанії тривати від одного до 60 днів, проекти, які мають найвищі показники успіху, зазвичай працюють протягом 30 днів або менше. Проекти із коротшим терміном, як правило, надають підтримкам більше впевненості у вашій здатності виконати поставлене завдання, заохочуючи їх підтримати вашу ідею. Складіть часову шкалу, яка окреслює початок і кінець вашого проекту, але пам’ятайте, все або нічого Kickstarter формат означає, що ви не побачите грошей до успішного фінансування проекту.

Сенс-трекер сну Команда, яка стоїть за системою Sense для відстеження сну, надала просту часову лінію із зазначенням своїх цілей проектування, зазначивши, коли вона надішле перші нагороди та кінцевий продукт.

Крок 5: Виберіть правильну мету фінансування

Як і слід було очікувати, встановлення правильної мети фінансування є ключовим для створення успішної кампанії Kickstarter. Коли справа стосується ціни, необов’язково є одна з найкращих точок, але ви також хочете вибрати суму, яка буде в межах досяжності та відображатиме ваш фактичний бюджет. Наприклад, немає жодної причини для того, щоб надіслати обурливу мету в 2 мільйони доларів, коли ви просто маєте намір опублікувати короткий наклад своєї останньої дитячої книги.

Не поспішайте правильно розбивати прогнозовану вартість кожного аспекту вашого проекту на вашій сторінці (тобто виробництва, упаковки, виготовлення), коротко описуючи, як ви збираєтеся виконати кожен крок, і обмежуючи свою ціль фінансування не більше ніж вам потрібно. Це покаже вашим потенційним спонсорам, що ви ретельно дослідили свою кампанію і маєте певне уявлення про те, що ви робите. Також майте на увазі, що Kickstarter бере 5 відсотків зібраних вами грошей, а плата за обробку кредитних карток Amazom забирає десь від 3 до 5 відсотків від остаточної суми фінансування.

Крок 6: Запропонуйте багато нагород із низькою заставою

Ми знаємо, що ви хочете спокусити більші застави більш вигідними винагородами, але Kickstarter вже відзначає, що найпопулярнішою метою застави є всього 25 доларів, а загальна середня застава коливається близько 70 доларів. Тим не менш, ви хочете наповнити свою систему винагород безліччю недорогих винагород на додаток до більш дорогих пропозицій, щоб навіть найсуворіші спонсори могли дозволити собі пожертвувати на вашу справу. Найнижчі рівні можуть здатися незначними - і в багатьох випадках вони є - але ви все одно хочете запропонувати варіанти. Люди, які зазвичай пожертвують 25 доларів за альбом, ймовірно, не збираються покладати з вами 1000 доларів на індивідуальну вечерю лише тому, що винагороди на низькому рівні більше не доступні. Не пропонуйте величезного масиву винагород, а процес структурування повинен бути простим, і пам’ятайте, що винагороди часто пов’язані з проектом. Будьте креативні.

Кампанія Typhoon Kickstarter Відома портландська група Typhoon запропонувала кілька помітних нагород за свою кампанію, включаючи все, від простих завдяки вініловій копії останнього альбому групи.

Крок 7: Виділіть ризики та виклики

Наскільки можливо, дотримуйтесь наголосу Kickstarter на прозорості. Розміщення кожного потенційного виклику чи невдачі безпосередньо на сторінці проекту, швидше за все, допоможе, а не перешкодить вашій підтримці. Якщо ви навіть не виготовили прототипи продукту, обов’язково згадайте, що спонсори можуть передбачити та підготуватися до можливих невдач. Якщо у вас виникають затримки виробництва, повідомте про це своїм спонсорам. Ніхто не хоче тримати в темряві, коли на лінії є гроші.

Найкрутіший кулер Творець Райан Греппер був прозорим із самого початку роботи з найкрутішим охолоджувачем, підкреслюючи потенційну затримку зі створенням форм і пошуком відповідного виробника.

Крок 8: Поширіть інформацію заздалегідь

Хоча ви, безсумнівно, хочете перейти на сторінки Facebook і Twitter, як тільки ваш проект Kickstarter з’явиться в реальному житті, знайдіть час, щоб створити розголос щодо вашого проекту ще до його першого запуску. Поговоріть зі своєю родиною та друзями, колегами та колегами та блогами, які можуть висвітлювати такий проект. Потім попросіть їх поділитися проектом з людьми, яких вони знають, щоб розширити вашу базу прихильників ще до того, як ви насправді почнете. Існують сторонні веб-сайти (тобто Prefundia), які пропонують маркетингові інструменти для вашого проекту, багато з яких дозволяють користувачам створювати безкоштовні сторінки "найближчим часом", щоб додатково генерувати вірші до початку роботи проектів. Зрештою, Kickstarter стверджує, що 80 відсотків проектів, які залучають понад 20 відсотків своїх цілей, перевищують бажаний обсяг фінансування.

Вероніка Марс Кікстартер «Вероніка Марс», повнометражний фільм, знятий за мотивами однойменного культового серіалу, залишається чудовим прикладом того, як правильно будувати ажіотаж перед тим, як просувати проект наживо.

Крок 9: Залишайтеся залученими

Ваша участь у вашій кампанії Kickstarter не починається, коли ваш проект продовжується - насправді, насправді. Вам доведеться розвивати листування зі своїми спонсорами, тримаючи їх у виробничому циклі, як і будь-який інший інвестор. Публікуйте часті та короткі повідомлення про стан вашого виробництва - тобто невдачі та розтягнуті цілі - та заохочуйте своїх спонсорів поділитися проектом з іншими. Пам’ятайте, вони підтримали проект, імовірно, вони захочуть побачити його до кінця. Вони також не часто заперечують невдачі, поки вони знають, що відбувається.

Крім того, дайте крики конкретним спонсорам за допомогою звичайних каналів соціальних мереж, відповідайте на запитання, оновлюйте винагороди за ваш проект та додайте нові фотографії та інформацію на свою сторінку, коли справа триває. Не спамуйте своїх спонсорів повідомленнями і пам’ятайте, що кожен, хто підтримує, різний. Пристосовуйте свої групові повідомлення для різних підгруп та демографічних показників, завжди повторюючи, як послуга чи продукт буде для них найбільш корисним. Потім виконайте подальші дії, якщо це необхідно.

Можливо № 9 Kickstarter Гра "Might No. 9" Кейджі Інафуне, схожа на Mega Man, запропонувала більше 25 ключових оновлень за всю свою кар'єру в Kickstarter.

Крок 10: Дотримуйтесь своїх часових рамок

Отже, ви успішно профінансували свою кампанію. Вітаємо! Тим не менш, можливо, ви захочете пропустити постріли, оскільки отримання необхідних коштів - це лише перший крок. Затримувати свою сторону угоди, мабуть, буде найскладнішою частиною цього досвіду, а місяці, що слідують за фінансуванням, є найбільш напруженою і складною частиною багатьох кампаній Kickstarter. Тим не менш, використання інструменту опитування Kickstarter є хорошим початковим пунктом, оскільки він легко дозволяє надсилати товари своїм спонсорам. Ви також отримаєте "звіт про підтримку", який допоможе організувати всі ці дані.

Перш за все, будьте організованими та намагайтеся дотримуватися розкладу. Звичайно, чим більш «прозорим» буде ваш проект, тим зрозумілішими будуть ваші прихильники, коли мова зайде про затримки та нерівності. Хронічно повідомляйте про свій прогрес на сторінці проекту, включаючи плани щодо отримання винагород та опитування, які потрібно заповнити. Це не “проект”, який не вимагає невеликої роботи.

Письменники DT Джо Донован та Брендон Уайдер взяли участь у цій публікації.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found