Як повідомляється, Facebook розглядає можливість призупинення політичних оголошень

Facebook планує призупинити всю політичну рекламу на своїй платформі в соціальних мережах перед президентськими виборами в США цієї осені, повідомляє Bloomberg.

В даний час заборона на політичну рекламу "обговорюється" і ще не остаточно затверджена, згідно з повідомленням, проте джерела повідомили Bloomberg, що цей крок є відповіддю на поширення дезінформації та придушення виборців на платформі.

Digital Trends не отримали відразу відповіді від Facebook щодо того, чи планує компанія призупиняти політичну рекламу чи ні. Ми оновимо цю історію, коли почуємо відповідь.

В останні тижні Facebook потрапив під величезний обстріл після публічної критики з боку користувачів, власних працівників та рекламодавців щодо його дезінформації та політики щодо вмісту.

У червні бойкот, який охопив сотні компаній, був організований такими основними групами з питань цивільних прав, як NAACP. Компанії пообіцяли не рекламувати в Facebook протягом липня, поки платформа не вживе заходів щодо виступу ненависті та цілеспрямованих домагань.

Політичні кампанії часто витрачають величезні суми на Facebook і є найкращим засобом розповсюдження інформації про вибори серед державних службовців - незалежно від того, чи є ця інформація фактично правильною чи ні. Президент Дональд Трамп в історії був найбільшим витратником Facebook, минулого місяця витративши 2,2 мільйона доларів лише за тиждень, але нещодавно його очолив кандидат у президенти від США Джо Байден, який витратив 5 мільйонів доларів протягом декількох днів.

Facebook також прийняв політику не перевіряти фактичну політичну рекламу - яку критики назвали небезпечною.

Згідно з доповіддю Bloomberg у п'ятницю, потенційне заморожування політичної реклами не вплине на кампанію платформи "голосувати".

Останні повідомлення