Snapchat тепер дозволяє безпосередньо шукати історії

Якщо перегляду самозадокументованого досвіду ваших друзів (та деяких незнайомців) за допомогою Snapchat Stories недостатньо, щоб задовольнити вашу схильність до проміжного життя, то, можливо, допоможе можливість пошуку конкретних завантажень. У п’ятницю платформа соціальних медіа оголосила "новий спосіб зрозуміти, що відбувається в Snaps, які подаються до" Нашої історії ", і створити нові Історії, використовуючи вдосконалене машинне навчання". Все це говорить про те, що на даний момент (у вибраних містах) ви можете шукати більше одного мільйона унікальних історій на Snapchat.

Нова функція виводить Snapchat з більш пасивної сфери перегляду вмісту на більш активну арену; на якій вже живуть інші платформи, такі як YouTube або Twitter. І, як і Twitter, Snapchat також відхиляється від однієї з найбільш визначальних особливостей - це не кількість символів, а швидкість ефемерності. Представляючи доступні для пошуку історії, Snapchat підтвердив у заяві TechCrunch, що "деякі знімки, надіслані до наших історій, які відображаються в новій функції пошуку, будуть видимими менше доби до кількох тижнів або навіть місяців".

Тож якщо ви хочете дізнатись, що трапилося на пропущеному матчі середньої школи з футболу, чи останні новини з Тижня моди в будь-якій точці світу, ви можете шукати його безпосередньо, а не пробувати удачу, нескінченно прокручуючи. “Найкраща частина“ Історій ”- це бачити світ очима нашої громади. Легко додати свою точку зору - просто зробіть знімок і додайте його до Нашої історії », - написав Snapchat в анонсі публікації в блозі. "Ви можете побачити, що він включений у відповідні історії, залежно від того, що ви знімаєте".

Оскільки Snapchat продовжує вдосконалювати цю останню функцію, вона також додасть більше функціональних можливостей. Зокрема, платформа соціальних медіа сподівається дати можливість класифікувати подання Story за тим, що говорять голоси, або за тим, що звучить музика, щоб ви могли навіть шукати певну тему розмови чи текст пісні.

Тож починайте пошук, друзі. Ви ніколи не знаєте, якою глибокою і темною може бути ця кроляча нора.

Останні повідомлення