Хочете отримати цей значок підтвердження Twitter? Слідкуйте за обманщиками

підроблені перевірені акаунтиКожен користувач Twitter знає, що означає синя галочка: статус, певна кількість знаменитостей, визнання того, що цей конкретний твітер є певним чином VIP. Отримати значок підтвердження поруч із ручкою у Twitter - величезна користь.

Twitter не роздає бажані символи стану просто комусь. За даними довідкового центру, Twitter попередньо перевіряє облікові записи "дуже затребуваних користувачів" з різних галузей, а також людей, які ризикують видати себе за іншу особу. Іншими словами, не дзвоніть їм - вони зателефонують вам.

Отже, що робити новому, голодному до успіху новому твітеру?

Не падайте на підроблений рахунок для підтвердження, для початку. За версією The Verge, розповсюдження фальшивих акаунтів, що висувають дивні претензії, обіцяючи підтвердити користувачів Twitter, є вільним. Один з акаунтів, @privateverified, був закритий після накопичення 22000 підписників менш ніж за 24 години. І незрозуміло, хто з них був початковим обманщиком, але зараз існує низка різних акаунтів, які шукають одного і того ж фокусу та стабільно завойовують своїх послідовників.

Незважаючи на те, що Twitter уже дав @privateverified та кільком іншим фальшивкам сокиру, інші акаунти хитрунів залишаються активними, хоча вони стають все менш правдоподібними.

//twitter.com/FreeVerifying/status/297427343281094656

Один із нинішніх виконавців називається Private Verified, але ви бачите, що дескриптор Twitter - це чітко менш офіційний звук @privateverjfied. Він активний лише 3 години і вже зібрав понад 1900 довірливих, довірливих послідовників.

Справжня обробка @Verified у Twitter є набагато іншим звіром, ніж ці обманщики, лише чотири рази твітучи, і ніколи не приймає запитів на перевірку.

Якщо ви зголодніли цього блакитного значка, найкраще зробити свій профіль на сайті та сподіватися, що його повідомляє Twitter. Не повторно твітуйте та не DM в обліковому записі Twitter, який обіцяє підтвердження. Звичайно, зі значком було пов’язано кілька досить тіньових практик, тому майте на увазі, що це насправді все знаходиться під контролем та розсудом Twitter.

І якщо ви задаєтеся питанням, як визначити, справжній він чи фальшивий, пам’ятайте, що облікові записи, які самі не перевірені, не можуть підтвердити нікого іншого, і що на даний момент ви не можете підтвердитись, просто надіславши повторний твіт або підписавшись на рахунок.

Як це насправді перевірятись? Lance Ulanoff від Mashable описав фактичний процес перевірки, який вимагає надання Twitter номеру вашого телефону. Але процес все ще є загадкою, яка викликає подряпини на голові.

Як би ви цього не хотіли, краще прийняти, що система перевірки Twitter залишається поза вашим контролем і засмучує тупо - і маючи це на увазі, пам’ятайте, що облікові записи, які роблять вигляд підтвердження, настільки ж прості, як натискання кнопки «Підписатися», ймовірно більше наповнений убогим, ніж продуктовий магазин.

Останні повідомлення