Facebook заявляє, що Apple зробила це Видалення примітки про податок у магазині додатків

Facebook заявляє, що Apple змусила видалити примітку, яка повідомляла користувачів, які платять за онлайн-події на iOS, про обов'язковий податок у 30% App Store, повідомляє Reuters.

Оголошуючи свою нову функцію платних онлайн-подій, Facebook дотримується політики нульової комісії, що дозволяє малому бізнесу та творцям зберігати 100% доходу, який вони приносять - крім випадків, якщо користувач платить за додаток iOS. Там, через обов’язковий податок на придбання додатків від Apple, соціальна мережа заявила, що планує позначати покупки квитків на події в Інтернеті повідомленням із написом: „Apple бере 30% цієї покупки”. У записці про Android йдеться: "Facebook не бере комісію за цю покупку".

Однак Apple, як повідомляється, відмовилася схвалити цю дію і змусила Facebook відмовитися від неї, щоб оновити програму через процес перевірки виробника iPhone. В Інтернеті та в додатку для Android Facebook не збирає жодних платежів з платних онлайн-заходів протягом принаймні наступного року.

Facebook заявляє, що Apple цитувала правило App Store, яке забороняє розробникам відображати "неактуальну" інформацію в своїх додатках.

Відповідно до розділу 2.3.10 своїх Посібників щодо App Store, Apple забороняє розробникам включати „нерелевантну інформацію, включаючи, але не обмежуючись, інформацію про Apple або процес розробки”.

"Зараз, як ніколи раніше, ми повинні мати можливість допомогти людям зрозуміти, куди насправді йдуть гроші, які вони призначені для малого бізнесу", - заявив представник Facebook у заяві Digital Trends. "На жаль, Apple відхилила наше повідомлення про прозорість щодо їх податку в розмірі 30%, але ми все ще працюємо над тим, щоб зробити цю інформацію доступною в рамках роботи програми".

Ми звернулися до Apple для підтвердження, і ми оновимо історію, коли почуємо відповідь.

Раніше цього місяця, коли Facebook розгорнув можливість для підприємств стягувати плату за онлайн-події, соціальна мережа також закликала до драконівської політики Apple App Store у своєму прес-релізі. Facebook заявив, що Apple відхилила всі його прохання зменшити 30% податку в App Store або дозволити компанії пропонувати власну платіжну систему Facebook Pay, щоб вона могла "покрити всі витрати для підприємств, які борються під час COVID-19".

Це вже другий раз за місяць, коли Facebook суперечить команді розробників Apple. Пару тижнів тому соціальна мережа врізала Apple за те, що вона відмовилася від ключового компонента свого останнього ігрового додатка.

Останні повідомлення