Джордж Циммерман завантажився з Twitter для помсти порно

twitter відчуває перебої роботи у всьому світіМожливо, його виправдали за вбивство Трейвона Мартіна, але Джорджа Циммермана просто визнали винним у порушенні правил Twitter. Відтоді суперечки, що страждають від Флоридіана, який вперше потрапив у заголовки новин за стрілянину та вбивство беззбройного підлітка Мартіна, продовжують сумніватися з тих пір, постійно роблячи заголовки проблемних питань. Зовсім недавно він взяв у Twitter, щоб опублікувати напівголі фотографії жінки (не відтворені тут), за його словами, це його колишня дівчина, яку, за його словами, "обдурила [його] брудна мусульманка". Також до його першого твіту (так, було більше одного) був включений передбачуваний номер телефону жінки.

У другому твіті Циммерман запитав, чи "зайшов він занадто далеко", хоча питання було явно риторичним - він продовжив розміщувати її адресу електронної пошти та звинуватив її у викраденні у нього "пістолета та готівки". З тих пір його обліковий запис у Twitter було призупинено.

Грубі публікації Циммермана явно порушують політику щодо жорстокої поведінки в Twitter, яка забороняє "підбурювати інших до переслідування іншого користувача", а також зазначає, "ви не можете публікувати інтимні фотографії [...] без згоди суб'єкта". Однак менш ясно, чи порушив Циммерман нещодавно запроваджений у Флориді закон про помсту про порно.

Хоча штат Саншайн останнім часом ухвалює законодавство щодо цього незаконного матеріалу, експерти кажуть, що, здається, Циммерман уникнув прямих порушень. “Дії Циммермана, ймовірно, не порушують закону про помсту Флориди про порно. Цей закон застосовується лише до зображень, на яких зображена нагота людини або залучені до неї сексуальні дії ”, - заявила Washington Post Мері Енн Френкс, професор права в Університеті Маямі, директор з питань законодавчої та технологічної політики Cyber ​​Civil Rights Initiative.

І, схоже, Циммерман був обережним, щоб спочатку прочитати правила (зробивши правопорушення ще моторошнішим), перш ніж публікувати напівголі фотографії. В іншому твіті він зазначив, що "ніколи не було опубліковано оголених фотографій".

Тим не менше, інші зазначають, що навіть якщо Циммерман піде технічно у Флориді, він, можливо, порушив деякі інші закони. Примус, переслідування та переслідування також заборонені в штаті, і все це, здається, має повне ім’я Циммермана. «Публікація Циммерманом особистої інформації жертви, як-от її номера телефону та адреси електронної пошти, свідчить про намір спонукати третіх осіб зв’язатися з цією жінкою за певним сценарієм переслідування з боку довіреної особи», - Кері Голдберг, член правління Ініціативи та Інтернет повідомив адвокат із питань конфіденційності та сексуальної згоди New York Daily News. "Його не тільки можна було заарештувати в кримінальному порядку, але ця поведінка вагомо обґрунтовує можливість жертви отримати захисний наказ від сімейного суду".

Останні повідомлення