Pinterest купує Jelly, невелику пошукову систему, що працює від людей

pinterest Bloomuma / 123RF Що краще з желе, ніж арахісове масло? Pinterest, мабуть, якщо це Jelly з великою буквою J. У середу платформа соціальних медіа придбала Jelly, невеликий додаток для пошукових систем, який набирає джерела результатів пошуку від друзів та інших користувачів. Фінансові деталі не розголошуються.

Jelly - це пошуковий додаток, який замість того, щоб розчісувати відповіді в Інтернеті, запитує своїх друзів - і друзів друзів - і „експертів спільноти”. Незважаючи на те, що це свого роду соціальна пошукова система, в описі програми сказано, що ви можете задавати ці запитання, “зберігаючи анонімність”. Пошук розрахований на будь-який тип питань, від місцевих рекомендацій до загальних фактів та порад.

Biz Stone, співзасновник програми, каже, що Jelly і Pinterest насправді мають дуже схожі місії, Pinterest надає результати пошуку, в основному закріплені реальними людьми, а Jelly створює пошукову систему, керовану людиною.

Компанії все ще розробляють більш дрібні деталі і не впевнені, чи Jelly залишиться окремим додатком, чи буде якось інтегрований у Pinterest. Більшість невеликої команди Jelly буде інтегрована до персоналу Pinterest, каже Стоун.

Стоун каже, що, хоча він вже був знайомий з Pinterest як інвестором, розмова з Беном Сільберманом та Еваном Шарпом з Pinterest зробила пропозицію щодо придбання Pinterest вирізнятись серед кількох інших пропозицій. "Чим більше ми розмовляли, тим більше ми усвідомлювали, що маємо однаковий інтерес до переосмислення пошуку", - написав він. «Ми закінчували речення один одного. Стало зрозуміло, що для обох компаній найкращим шляхом вперед був Pinterest для придбання Jelly Industries ".

Додаток для iPhone, запущений у 2014 році, класифікується в чотирикратному розряді в App Store, а поза майже 500 000 завантажень з першого місяця так і не злетів. Останнє оновлення Jelly на початку цього року дозволило користувачам позначити відповіді як корисні, тому найкращі відповіді потрапляють у верхню частину списку.

Останні повідомлення