Петиція проти змін в Instagram вже підтримує 100 тисяч

Instagram на телефоні Tul Chalothonrangsee Хоча крок Instagram щодо впорядкування каналів користувачів для більшості людей ще не вдався, петиція в Інтернеті з вимогою компанії відмовитись від цієї ідеї та повернення до своєї хронологічної системи все-таки набрала більше 100 000 підписів трохи більше, ніж день.

На початку цього тижня компанія заявила, що, оскільки користувачі, мабуть, пропускають чимало зображень та відео, які з’являються у їхніх стрічках, вона почне використовувати алгоритм, щоб підняти “вміст, який вам найбільше цікавий”, ігноруючи, коли він було розміщено.

Інстаграмер Сара Херд, яка ініціювала петицію, запитує, чи дійсно спільнота Instagram хоче, щоб канал з алгоритмом працював.

"Принаймні, чи не повинна громада мати можливість приймати участь, а не вимагати від неї доручення, що саме таким ми тепер будемо бачити свою стрічку?" Херд говорить на веб-сторінці петиції.

Беручи взаємодію з іншими користувачами як показник зацікавленості, алгоритм працює, щоб перемістити вміст з ваших «улюблених» Інстраграмерів у верхню частину вашої стрічки. Це означає, що постріл, зроблений хвилину тому користувачем, з яким ви рідко спілкуєтесь, має більше шансів з’явитись у вашому каналі.

Херд зазначає, що Instagram пообіцяв вислухати відгуки щодо нової системи, які будуть поступово розповсюджуватися серед усіх користувачів у найближчі місяці.

«Отже, якщо ви не хочете, щоб ваша стрічка подавалась у порядку, в якому ви не маєте жодного контролю, і вважаєте за краще, щоб вона була представлена ​​у поточному хронологічному форматі або - принаймні - маєте можливість сортувати вашу стрічку так, як вам хочеться, підпишіть петицію, щоб Instagram міг прийняти наші відгуки ».

Facebook, який, як трапляється, є власником Instagram, вже кілька років використовує алгоритми для своєї стрічки новин, тоді як Twitter також нещодавно зробив подібний крок.

Нова система засмутила багатьох користувачів Twitter, коли вона була оголошена минулого місяця, тому компанія заспокоїла стурбованих користувачів, зробивши для неї можливість вибору. Цікаво, що він просто тихо переключився, тому користувачі тепер повинні вибрати назовні щоб нові твіти з’являлися вгорі, як і раніше.

Компанії соціальних медіа вважають, що підняття "найкращого" контенту на вершину заохотить користувачів довше взаємодіяти з послугою, тим самим приводячи їх до більшої кількості оголошень, що, звичайно, призводить до більш задоволених маркетологів, а також доходу для компанії, яка керує шоу.

Останні повідомлення