Як зробити логотип - покрокове керівництво

як створити зображення заголовка логотипу -Коли ви востаннє думали про логотип Apple? Це не надто складний дизайн, фруктовий контур із значним укусом, який відсутній з правого боку, але також такий, який майже кожен американець може ідентифікувати за частку секунди. Він відомий, навіть знаковий, і входить в число таких, як Shell, Nike та FedEx за простотою та визнанням бренду. І подібно до химерного фіолетового редизайну Yahoo та горезвісних Золотих арк, які вперше наділи McDonald's на початку 60-х, він розповідає історію, передаючи бажане повідомлення своїм відповідним та потенційним ринкам.

Логотип може бути у незліченних формах і представляти безліч речей, будь то послуга чи товар, але він завжди залишатиметься унікальним візуальним втіленням того, що він представляє. В такому випадку це не повинно бути випадковим представленням світу без належного планування, зворотного зв’язку та виконання. Звичайно, редизайн приходить і йде з часом - це видно з нещодавніх оновлень Instagram, Windows 8 і Facebook - але найкраще закласти міцну основу, на якій можна будувати свій логотип та супроводжуючий бізнес-об’єкт з того моменту, коли ви публічно відчиняєте двері.

Ось короткий посібник із створення логотипу. Ми не збираємось тримати вас за руку протягом усього процесу, але принаймні ми дамо вам кілька речей, які слід врахувати під час створення остаточного логотипу.

Крок 1: Поміркуйте

Доречність -Ваш логотип є вашим зображенням, і тому він повинен відображати ваш конкретний бренд, послугу чи ідею. Такі речі, як ваша ідеальна цільова аудиторія та загальна естетика вашого дизайну, все це повинно враховуватися, якщо ви хочете створити професійний та ефективний логотип. Навряд чи юридична фірма буде мати такий самий дизайн логотипу, як магазин ковзанів у рідному місті або компанія, яка займається курацією барвистих квіткових букетів. Кожен з них має свою індивідуальну привабливість та клієнтуру, тому кожен логотип повинен також мати індивідуальні нюанси та цілісне повідомлення з урахуванням відповідної демографічної ситуації та ринку.

Професійна компанія повинна надягати професійний (і, можливо, серйозний) логотип, тоді як малому бізнесу чи ресторану може знадобитися щось більш легке та грайливе. У деяких випадках ваш логотип може представляти прекрасну можливість для вас продемонструвати, що визначає вашу компанію чи бренд. Наприклад, офіційний логотип НБА доречно зображує людину, яка веде баскетбольний м'яч, тоді як Всесвітній фонд дикої природи використовує ведмедя-панду, що перебуває під загрозою зникнення, щоб влучно продемонструвати відданість організації екологічним проблемам. Незалежно від того, що представляє ваш логотип, проведіть дослідження щодо особистих смаків вашої аудиторії та перегляньте логотипи потенційних конкурентів, щоб краще зрозуміти, що працює, а що ні.

Універсальність- Наявність відповідного логотипу недостатньо майже. Сам дизайн повинен бути гнучким та універсальним, дозволяючи йому виглядати так само відшліфованим та розбірливим у Мережі та візитках, як білборди та товари. Очевидно, що не всі логотипи придатні для пивних коузі та капелюхів для далекобійників, однак наявність логотипу, який можна правильно масштабувати - і виглядає настільки ж грандіозним, що виготовляється у чорно-білому кольорі - є абсолютно необхідним для компанії чи бренду, що починається. Намагайтеся уникати видовжених логотипів, будь то горизонтальних чи вертикальних, оскільки з ними може бути важко працювати при передачі середовищ.

Простота - Чудовий логотип є простим і описуваним, що робить його незабутнім. Ваша аудиторія не хоче обробляти безліч компонентів і шарів, якщо в цьому немає необхідності. Покиньте безлад і подумайте про вибір мінімалістичного підходу, який дозволяє уникнути фотографій, множинних шрифтів та величезного набору кольорів. Якщо зробити його простим, це також, швидше за все, полегшить, здешевить і швидше відтворить і розповсюдить ваш логотип після його завершення. Шукайте не більше ніж стійкі логотипи, такі як Nike swoosh або логотип у формі молюска від Shell, щоб отримати елегантне просте натхнення.

Унікальність - Дизайн логотипу - це стримана стримка, і тенденція до знищення - це один із способів зберегти та зберегти елемент унікальності у галузі, де метушиться Helvetica, арки та класичне накладання з двох літер. Незважаючи на те, що вас повинна надихати робота інших людей, робіть свій вибір дизайну виходячи з не лише того, що є комерційним привабливим для вашої аудиторії в даний час, оскільки популярні базові лінії постійно змінюються та адаптуються до часу. Натомість спробуйте включити відчуття позачасовості та своє власне, індивідуально, уникаючи будь-яких хитрощів та ілюстрацій будь-якою ціною. Це не просто так називається.

Крок 2: Створіть

Ескізні конструкції- Дизайн логотипу - це те, що робить або порушує його в реальному світі. З огляду на це, ескізи - це фантастичний спосіб використовувати вищезазначені елементи і фактично почати візуалізувати свій логотип. Деякі логотипи повністю засновані на шрифтах (наприклад, Facebook, Twitter), деякі містять ілюстрацію поряд із текстом (наприклад, Taco Bell, Goodyear), а інші покладаються виключно на абстрактний дизайн, часто взагалі позбавлений очевидного значення (наприклад, Nike).

Краще намалювати безліч різноманітних дизайнів - враховуючи негативний простір, пропорції, симетрію та активну привабливість - щоб допомогти вам точно визначити, що саме ви шукаєте. Спробуйте поки що обмежитися виключно чорно-білим, тим самим спочатку уникаючи сильної залежності від кольору, і збережіть всю свою роботу для подальшого використання. Знову ж таки, пам’ятайте, що вибирати шрифти та загальну естетику дизайну слід просто. Практика може не зробити ідеальним, але це наблизить вас до того, щоб визначити, яким ви є на кожному з ескізів.

Кольори - У логотипі візуально більше, ніж просто форми та шрифти, які можуть його складати. Незважаючи на те, що ваш логотип повинен зберігати свою власну силу при перетворенні у градації сірого, колір все ще відіграє вирішальну роль у зміцненні вашого брендингу та захопленні уважної аудиторії. Люди часто пов'язують різні емоції з різними кольорами, тобто ви повинні бути обережними, що ви вибираєте, але також не слід уникати певної кольорової гами, якщо це частина вашого ширшого іміджу та загального брендингу. Наприклад, сосново-зелений колір логотипу John Deere є і знаковим, і психологічно викликає мирність та тонкий ріст. Інші кольори, такі як криваво-червоний та темно-синій, часто психологічно пов'язані з такими емоціями, як хвилювання та довіра відповідно. Послідовні кольори допомагають створити знайомство, яке може визначити вас вчасно.

Крок 3: Перекладіть

Якщо ескізи - це кістки логотипу, то переклад буде рівнозначним додаванню шару плоті. Незважаючи на те, що ви можете скористатися преміальним веб-рішенням, таким як LogoMaker або LogoYes, існує безліч безкоштовних інструментів, які просто здатні та всебічні для розширення ескізів на ваш вибір. Усі вони базуються на векторах, пропонуючи менші розміри файлів та масштабування без спотворень, а тому ідеально підходять для створення логотипів, які можуть містити різноманітні носії та формати. Нижче наведено кілька наших особистих фаворитів, враховуючи їх цінову точку, надійний набір функцій та загальну працьовитість. Скануйте свої ескізи або починайте з нуля за допомогою обраного вами програмного забезпечення.

Adobe Illustrator (Windows / Mac / Premium / Free)- Швидше за все, ви вже знаєте флагман Adobe, преміум-продукти видатні у всіх сенсах цього слова. Ілюстратор не відрізняється, завантажений професійним зразком складних інструментів для швидкого створення та зміни чітких зображень, які зберігають своє векторне мистецтво незалежно від їх розміру. Як і більшість програм у наборі Adobe, Illustrator не може похвалитися найменшим за розміром, але він все ще відомий, коли йдеться про створення як веб-, так і друкованої графіки. Прості завдання досить зрозумілі, однак, незалежно від рівня вашого вміння, і існує незліченна кількість веб-сайтів, присвячених виданню вдосконалених навчальних посібників для тих, хто хоче виконати конкретне завдання або просто вдосконалити свої навички. Не соромтеся завантажувати та встановлювати безкоштовну копію Adobe Illustrator CS2, якщо ви не проти використовувати застаріле програмне забезпечення та брати участь у прикордонних незаконних діях. Ми не несемо ні моральної, ні юридичної відповідальності за ваші дії.

Adobe Illustrator

Inkscape (Windows / Mac / Безкоштовно)- Inkscape не порівнюється з Adobe Illustrator або CoralDRAW у всіх аспектах, але він перевершує один, найважливіший компонент: ціна. Програмне забезпечення з відкритим вихідним кодом freemium було розроблене на міжвекторній платформі, використовуючи ефекти реального часу, надаючи згодом можливості для швидкого виконання багатьох основних завдань, знайдених у більш надійних програмах. Різні функції SVG включають фігури, текст, маркери, контури, альфа-змішування, групування, градієнти та ріг достатку корисних інструментів для створення графіки, а також додаткові інструменти для редагування вузлів, складання шарів та виконання обширної трактування растрових зображень. Програмне забезпечення порівняно легке, обладнане великими зрозумілими піктограмами та постійно присутньою кольоровою палітрою, а також оснащене ручками навчальних посібників, що охоплюють все, від створення базової форми до редагування каліграфії. Це ненайкраще програмне забезпечення на базі векторних програм, але його неіснуючого цінника та пишного набору інструментів буде більш ніж достатньо для створення основних дизайнів логотипів.

Inkscape

Крок 4: Отримайте відгук

Незважаючи на те, що ви можете подумати, що вдарили джек-пот, коли мова заходить про розробку якісного логотипу, інші можуть бути не такими сприйнятливими до вашого передбачуваного нападу винахідливості. Поділіться, покажіть та надішліть свої потенційні задуми своїм друзям, колегам та потенційним клієнтам, щоб заборонити трохи відгуку. Дозвольте їм проаналізувати ваші конструкції на трійнику і поглянути на них з усіх можливих кутів, врешті-решт, ви не хочете потрапляти в такий список, як Хафф Пост«Найнезручніший огляд логотипу або створення галасу, подібного до того, що оточував нещодавню редизайн логотипу Каліфорнійського університету. Розмова про страшне.

Свіжий набір очей може попередити вас про щось, що ви раніше пропустили, наприклад, приховане слово або значення, забезпечуючи при цьому загальний консенсус щодо того, що робило, а що не спрацьовувало. Залишайтеся відкритими та сприйнятливими до відгуків, спрямованих на вашу роботу, але пам’ятайте, що кожен має свій власний набір особистих уподобань та думок. Ваш друг може бути адвокатом або навіть досвідченим космонавтом, але це не обов'язково означає, що він або вона знає перше про дизайн логотипу. Зверніть увагу, ставлячи та зосереджуючи запитання на найслабших та найсильніших сторонах вашого логотипу, але не приймайте остаточного рішення лише на втручання інших. Все з зерном солі, як то кажуть.

Крок 5: Уточнення та доопрацювання

Відгуки, як правило, приголомшливі - якщо ви насправді використовуєте їх для покращення свого логотипу. Беручи до уваги критику та реакцію, яку ви отримали, налаштуйте та вдосконаліть свій логотип, перш ніж зупинитися на одному дизайні або декількох, ви підходите для відповідного, пам’ятного та привабливого. Незважаючи на те, що нічого не забито, часто зміна логотипу часто може відчужувати вашу аудиторію. Людям важко пов’язати певний логотип з вашою продукцією, послугою чи ідеєю, якщо логотип знаходиться в постійному стані невизначеності та великого ребрендингу. Тим не менше, не бійтеся знову пропустити свій логотип через дзвінок зворотного зв’язку, доки ви не задоволені результатами. Закінчивши, доопрацьовуйте свій логотип і використовуйте його на своє бажання.

Що ви думаєте про наш простий посібник, як зробити логотип? Чи маєте ви кращу методологію чи додаткові поради для початківців? Як завжди, не соромтесь і не дзвоніть нижче з деталями.

Останні повідомлення