Політична упередженість Facebook? Гленн Бек не бачить доказів цього

facebook корпус каталізатор фронтальна вивіска штаб-квартира офіси будинок fbВидатний консервативний експерт Гленн Бек написав про зустріч у середу з вищими діячами Facebook, включаючи генерального директора Марка Цукерберга, щоб обговорити нещодавні твердження про те, що гігант соціальних мереж придушує консервативні новини у своїй статті "Популярні теми".

Більше десятка провідних діячів консервативних ЗМІ витрачали час на обговорення цієї проблеми в штаб-квартирі Менло-Парку у Facebook в Силіконовій долині, і хоча Бек описував певну кількість ворожості в приміщенні до компанії, він сам був задоволений, що не було спільних зусиль для придушення консервативних змісту.

У своєму дописі на своєму веб-сайті Бек, у якого понад три мільйони підписників у Facebook, заявив, що не знайшов «жодних доказів ініціативи зверху вниз, щоб замовкнути консервативні голоси… ​​Виходячи зі зустрічі, я був переконаний, що Facebook є поводитися належним чином і намагатися вчинити правильно ”.

Він сказав, що його "справді вразило" поводження Цукерберга під час зустрічі, характеризуючи його як вдумливого та прямого. За словами Бека, Цукерберг визнав, що "Тенденційні теми", що розпочався два роки тому, "далеко не ідеальний", хоча він пообіцяв, що компанія працює над вдосконаленням.

Несподіваним поворотом Бек розкритикував деяких своїх колег-консерваторів на засіданні надто пильними у своїх вимогах, серед них заклики до ініціатив щодо різноманітності та "шестимісячної програми навчання, щоб допомогти своїй упередженій та ліберальній робочій силі зрозуміти та поважати консервативні думки та цінності ".

Він сказав, що це як "позитивні дії для консерваторів", додавши: "Коли консерватори почали вимагати квот та навчання різноманітності І менше людей з коледжів Ліги Плюща. Я сидів там, дивлячись по кімнаті на «наш бік», дивуючись: «Хто ми?»

"Загальний тенор для мене був схожий на випробування відьом із Салема:" Facebook, ти мусиш визнати, що ти нас забиваєш, бо якщо ні, то це свідчить про те, що ти нас забиваєш ", - написав він.

Для Бека навіть отримання запрошення від Facebook було "приголомшливим", і, здається, поки він не побачить якихось конкретних доказів, що свідчать про протилежне, він задоволений тим, як компанія веде свій бізнес.

Що стосується Цукерберга, він рішуче спростував твердження про неналежну поведінку щодо розділу "Популярні теми" Facebook. "У нас є суворі настанови, які не дозволяють приорітизувати одну точку зору над іншою або придушити політичні перспективи", - наполягав генеральний директор минулого тижня. Здається, Бек переконаний.

Суперечка розгорілася минулого тижня після того, як Gizmodo повідомив звинувачення когось, хто донедавна працював над «Тенденційними темами».

Хочете дізнатись більше? Подивіться детальний аналіз DT тут.

Останні повідомлення