Користувачі Yik Yak тепер повинні створювати імена користувачів

Анонімна мережа соціальних мереж Yik Yak зробила крок від анонімності і тепер просить користувачів створити для себе імена користувачів. На сьогоднішній день ці імена користувачів за замовчуванням будуть додані до публікацій користувача або "yaks".

Звичайно, вам не потрібно створювати імена користувачів, які мають якесь відношення до вашого справжнього імені, що гарантує наявність хоча б певного рівня анонімності. Однак цей крок буде неприємним для багатьох користувачів, які, можливо, не хочуть встановлювати зв’язок між усіма своїми публікаціями. Для цих користувачів є ще кілька хороших новин. Незважаючи на те, що вам потрібно створити дескриптор, щоб розміщувати повідомлення, вам не потрібно відображати цей дескриптор.

"Ви можете розміщувати повідомлення за допомогою ручки, коли завгодно", - зазначив Ік Як у своєму дописі в блозі. "І оскільки ви можете впізнати інших особистостей, які роблять вашу спільноту унікальною та чудовою, з ручками ваше стадо буде почуватися ближчим, ніж будь-коли"

Ік Як сподівається, що рішення створить краще почуття спільноти, зробивши більш активних вкладників більш довіреними. Однак це може мати протилежний ефект і відштовхувати користувачів, які хочуть соціальну мережу, де їм не потрібно бачити імена та встановлювати зв’язки таким чином.

Звичайно, Ік Як ніколи не був на 100 відсотків анонімним. Навіть коли мережа соціальних медіа стартувала в 2013 році, дописи організовувались і досі організовуються за місцем розташування. Публікації з’являються в радіусі п’яти миль, і користувачі можуть вибрати відповісти на ці повідомлення чи підтримати їх.

Самі дескриптори повинні складати від трьох до 20 символів і повинні дотримуватися умов обслуговування компанії, що включають те, що вони не можуть ображати расу або використовувати нецензурну лексику або загрожуючі висловлювання.

У Yik Yak були проблеми зі спамом, висловлюваннями ненависті та знущаннями в Інтернеті, тому його кроки до меншої анонімності можуть бути спрямовані на спробу протидії цим проблемам. Буде цікаво подивитися, як дескриптори змінюють використання програми, чи взагалі її змінюють.

Останні повідомлення