Як знайти свій перший твіт за допомогою цього нового інструменту Twitter

щебетати PIXXart / Shutterstock

Якщо ви, як і я, протягом багатьох років публікували безбожну кількість твітів, прокручуючи назад, щоб дізнатись, яким був ваш найперший твіт, є настільки ж нудним, як побудова піщаного замку по одному зерну за раз. Але тепер, завдяки новому інструменту Twitter, ви можете миттєво повернутися до початку.

Просто перейдіть на first-tweets.com, введіть у своєму ручку Twitter, і ваш перший твіт буде саме там, щоб вас збентежило. (Якщо ви вже ввійшли в Twitter, інструмент автоматично заповнить ваш дескриптор.) Ви також можете переглянути перший твіт будь-якого користувача з загальнодоступним обліковим записом. Наприклад, ось перший твіт Digital Trends:

Знімок екрану 20.03.2014 о 11.24.27

Запуск інструменту #FirstTweet є частиною святкування восьмого дня народження у Twitter. Як пояснює компанія запуск у своєму блозі, “Мільйони плідних високочастотників зробили Twitter захоплюючим, веселим та потужним місцем для спілкування з іншими. Але кожному з вас потрібно було десь починати: сьогодні ми розглядаємо певний вибір перших твітів - перших твітів, які викликали розмову, використовували образи для розповіді історії або виявляли нефільтровану самовираження ".

Як би захопливо це не звучало (це?), Інструмент Twitter #FirstTweet має деякі обмеження. Ви не можете шукати свою друге твіт, наприклад. Також ви не можете вставляти твіти безпосередньо з інструменту. Тим не менш, ти можеш прослати будь-який перший твіт, який, я тільки уявляю, створює якийсь розрив у просторі-часовому континуумі, який може зруйнувати Всесвіт сам на себе, знищивши все, що коли-небудь любили, на всі віки минуле і майбутнє.

Гаразд, цього не станеться. Що може статися, це те, що будь-яка безглузда річ, з якою ти трапився, коли вперше виявив Twitter, може повернутися до тебе. Думаю, для багатьох людей результати мають щось на зразок «Тестувати», «Спробувати цю штуку в Twitter», «Привіт, світе», або будь-якого іншого типу #FirstTweet. Що б ви не розміщували, нехай цей інструмент буде нагадувати, що коли щось є в Інтернеті, воно завжди в Інтернеті. Тож будьте обережні, що зараз говорите - хтось може просто полегшити йому повернення і вкусити вас там, де боляче.

Насолоджуйтесь своїм першим твітом!

Останні повідомлення