Емма Востон використовувала Tumblr, щоб взяти участь у персонажі "The Bling Ring"

Знімок екрану 26.06.2013 о 14.30.54

На сторінці Tumblr із неприємною темою фону з принтом зебри та безсоромним селфі автора є нещодавня публікація, яка говорить: «Я так пишаюся Одріною Патрідж за те, що вона сама розгалужилася після Пагорби закінчився. Я так сумую за шоу, але я дуже рада, що вона продовжить. Перегляньте цю прекрасну зйомку, яку вона зробила для журналу FHM. продовжуйте твітувати мені! "

Можливо, ви думаєте, що це лише типовий підлітків Tumblr, який радіє зіркам реаліті та ловить послідовників у Twitter (хоч і з даречним смаком у зірок реаліті-телебачення). Але цей блог насправді набагато цікавіший за нього: його створив Емма Уотсон в рамках підготовки до фільму Елітне суспільство, в якій вона грає Нікі Мур, вигаданого персонажа, який базується на реальній зірці реаліті-телеканалу Алексісі Неєрсі. Неєрс є одним із передбачуваних членів банди грабіжників-підлітків Голлівуду, яку зображує фільм, і Уотсон вивчала її шоу "Досить дика", щоб наслідувати її мовленнєві моделі та поведінку.Знімок екрану 26.06.2013 о 14.30.29

Актори потрапляють у характер різними способами. Прихильники методів, такі як Деніел Дей Льюїс, стрибають на свої ролі цілодобово та без вихідних, тоді як інші зберігають різницю між характером та собою, але проводять місяці, досліджуючи, пишучи журнали та намагаючись проаналізувати цю роль. Рішення Уотсона створити обліковий запис Tumblr, щоб заглибитися у перспективу Нікі Мур, має цілком сенс. Мур - примхлива, самозакохана фальшивка, яка уважно стежить за знаменитостями в Інтернеті, і вона, без сумніву, мала б бути в соціальних мережах, що відображає це.

Нейерс, натхнення для Мура, змінила її життя ще з часів її «рингового кільця», протверезіла, вийшла заміж і народила дитину, але вона все ще дуже активна в Інтернеті і часто веде відеоблогі про свій шлях до одужання. Тож Ватсон не отримав би багато корисної інформації від поточного втілення Неєрса в соціальних мережах, хоча, якщо зайти досить далеко в її акаунті в Twitter, ви зможете побачити, які речі вона писала в Twitter під час судового розгляду. І це дуже нагадує речі, які Ватсон розміщувала у своєму блозі:

Це має бути в моєму житті, до н.е.

- Алексіс Неєрс (@itsalexisneiers) 16 квітня 2010 р

Ватсон не перший актор, який звернувся до соціальних мереж для дослідження кіно. Під час зйомки Соціальна мережа, Джессі Айзенберг, який зіграв Марка Цукерберга, також створив фейковий профіль у Facebook, щоб краще зрозуміти персонажа. Айзенберг обговорив свій дослідницький процес з Пітером Сагалом з NPR. “Я ніколи не бачив Facebook, а тоді репетував для фільму. І я був, мій герой обговорював усі ці речі, про які я нічого не знав. І ось я отримав сторінку у Facebook, коли слухав це шоу ». Замість того, щоб створити вигаданий акаунт Цукерберга, актор вирішив підняти ім’я Сагала. Айзенберг видалив обліковий запис після зйомок, що добре, оскільки технічно він досить грубо порушив умови використання Facebook.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found