Twitter отримує чат з миттєвими повідомленнями за допомогою програми Bonfire

багаття-затвор

Ми всі знаємо, наскільки чудовий Twitter для актуальних новин у режимі реального часу та розміщення короткочасних скарг на життя. І завдяки своїй функції прямих повідомлень та згадкам “@” його навіть можна використовувати як швидкий спосіб підтримувати зв’язок з друзями. Але тепер, за допомогою нової програми, твіпи тепер можуть використовувати Twitter як клієнт миттєвих повідомлень.

Цей сторонній додаток, названий Bonfire, додає чат у стилі обміну повідомленнями до Twitter.com. Послуга, яку можна завантажити як розширення для браузерів Firefox, Chrome або Safari, дає змогу дізнатись, які користувачі перебувають у мережі (а також встановили Bonfire), а також дозволяє спілкуватися з користувачами Twitter, за якими ви стежите, так само, як і з друзями Facebook за допомогою Facebook Чат.

У минулому Twitter мав певні стосунки зі сторонніми виробниками додатків, що робить незрозумілим, чи дозволить Twitter довготривалий чат Bonfire існувати. На щастя для Bonfire, який щойно розпочався сьогодні, у них є кілька речей, які йдуть на їх користь. По-перше, Twitter зазвичай має проблеми лише з розробниками, які роблять додатки, які є прямими клонами Twitter, такі як UberTwitter тощо. По-друге, Bonfire працює лише через Twitter.com, що, можливо, може залучити більше користувачів безпосередньо на веб-сайт Twitter, а не отримати доступ до послуги через інший сторонній клієнт Twitter, і змусити їх проводити більше часу на сайті, що могло б мені більше рекламні долари для Twitter.

На момент написання цієї статті сервери Bonfire переповнені трафіком, тому може бути важко змусити програму працювати зараз (близько 12:30 вечора за тихоокеанським часом). Ми змогли запустити Bonfire сьогодні сьогодні, і він працював точно так, як рекламували. Після встановлення розширення у вашому браузері та затвердження вами програми через Twitter у правому нижньому куті екрана з’явиться невеликий значок Bonfire. Натисніть «Увійти за допомогою Twitter», і ви з’явитесь в Інтернеті для інших користувачів Twitter / Bonfire.

Ми вже бачимо кілька недоліків чату, що працює на Twitter. Наприклад, люди, за якими ми стежимо в Twitter, - це не всі люди, з якими ми обов’язково хочемо спілкуватися в чатах, що переривають роботу. (Вибачте, але це правда.) І, крім того, Twitter - це вже швидкий сервіс, який визначає перевантаження інформацією. Чи справді нам потрібно відкривати шлюзи далі?

Ті, хто цікавиться Bonfire, можуть завантажити розширення тут.

Примітка: Начебто Bonfire переповнений потоком нових користувачів. Пропонуємо почекати з установкою.

Через TechCrunch/ Зображення Дж. Гельгасона / Shutterstock]

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found