Twitter тимчасово обмежує доступ до зловмисних облікових записів

vdovichenko / 123RF Як повідомляється, Twitter ставить зловмисників у неслухняний кут. Соціальна платформа нещодавно взяла на себе боротьбу із зловживаннями з новим відчуттям терміновості, і її останній захід встановлює тимчасовий тайм-аут для облікових записів, які порушують її політику.

Кілька користувачів пишуть у Twitter, що вони отримали повідомлення від компанії про те, що їхні облікові записи "обмежені" з точки зору охоплення, повідомляє Heat Street. Згідно з офіційним попередженням, яке отримав користувач @ Drybones5, обмеження призводять до обмеження вашої активності у широкому співтоваристві Twitter.

Це по суті означає, що люди поза мережею послідовників злочинця не зможуть бачити їх твіти. Деякі користувачі, яким нібито було встановлено обмеження, яке триває 12 годин, стверджують, що процедура не враховує контекст мови, яку вважають образливою. На цьому етапі незрозуміло, чи використовує компанія якусь форму автоматизованого фільтра ключових слів, що може спричинити випадковості. Ми звернулись до Twitter за коментарем.

# PotentialAbusive - це сьогодні виправдання @twitter намагається обмежити мій голос на своїй платформі, щоб переконатися, що вони не обмежать ваш завтра pic.twitter.com/rcpVKmnlci

- Кіт Б. Стілл (@NaYaKnoMi) 14 лютого 2017 р

"Створення безпечнішого середовища для вільного самовираження людей є критично важливим для спільноти Twitter, тому, якщо виявляється поведінка, яка може порушувати правила Twitter, певні функції облікового запису стають обмеженими", - пише компанія у своєму попередженні.

Минулого тижня Twitter випустив два нових оновлення проти зловживань, засновані на алгоритмах машинного навчання. Вони включали безпечний інструмент пошуку та згортали відповіді в розмовах. Тоді Twitter також заявив, що більше не буде терпіти постійно відсторонених користувачів від створення нових облікових записів.

Однак не всі оновлення компанії були сприйняті її спільнотою. У понеділок платформа була змушена відмовитись від нової функції, яка поклала край повідомленням, що стосуються списків, після реакції користувачів, які вважали це неактуальним та проблематичним.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found