Hootsuite додає розклад Instagram для бізнес-акаунтів

Hootsuite Hootsuite “Insta” в Instagram досі не дозволяла платформі соціальних медіа, орієнтованій на фотографії, дозволяти заплановані публікації. 30 січня стороння платформа для управління соціальними мережами Hootsuite оголосила про оновлення, яке дозволить користувачам з обліковими записами в Instagram Business планувати дописи заздалегідь.

Зміна стала можливою завдяки оновленню API Instagram Graph. Раніше API не дозволяв планувати публікації. Хоча Hootsuite вже інтегрував Instagram, він не міг автоматично надіслати публікацію в Instagram у запланований час. Користувачі могли попередньо завантажувати та виписувати публікацію, а Hootsuite навіть надсилатиме push-повідомлення у належний час, але користувачі повинні були повернутися назад і натиснути кнопку публікації вручну.

Завдяки сьогоднішньому оновленню користувачі можуть фактично запланувати публікації в Instagram, і Hootsuite автоматично розподілить їх у встановлений час. Hootsuite каже, що ця функція є найбільш запитуваним варіантом серед бази користувачів. Додавання Instagram поряд з іншими параметрами планування означає, що користувачі можуть планувати повідомлення одночасно у всіх мережах, що підтримуються платформою, включаючи Facebook, Twitter, YouTube, LinkedIn, Google+ і тепер Instagram.

Нова функція доступна лише для зареєстрованих бізнес-профілів Instagram, а не для особистих акаунтів. Батьківська компанія Facebook давно має можливість планувати публікації для підприємств та видавців через платформу Pages; включення планування для Instagram в оновленому графічному API надає ту саму функціональність платформі обміну фотографіями.

"Планування та публікація контенту в Instagram була першим запитом для наших 16 мільйонів клієнтів", - сказав Райан Холмс, генеральний директор Hootsuite, у прес-релізі. «Тепер вони можуть легко та безпечно керувати великими обсягами вмісту, кількома членами команди та кількома обліковими записами Instagram. Hootsuite із задоволенням запускає нашу нову інтеграцію з Instagram, щоб допомогти нашим клієнтам досягти своїх бізнес-цілей та досягти успіху в соціальних мережах ».

Hootsuite каже, що Instagram - одна з найбільш швидкозростаючих мереж платформи, яка щомісяця генерує близько двох мільйонів фотографій та відео - додавання планування, швидше за все, сприятиме цьому зростанню ще більше для бізнесу. Останній підрахунок в Instagram мав 25 мільйонів компаній, що ділились на фотоплатформі, що на 10 мільйонів зросло лише за кілька місяців. Якщо ви звичайний користувач особистого кабінету і цікавитесь, коли зможете запланувати публікації, ну, ми не радимо затамувати подих.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found