Опитування British Airways виявляє, які акценти можна впізнати

Google Тенденції орфографії англійська словник - justbrother / Pixabay Якщо вас запитали, на яких діалектах говорять Шон Бін, Меггі Сміт, Кейт Вінслет, Том Харді чи Далекс, і ваша відповідь - «британський», вам потрібно виконати домашнє завдання. Але не соромно: опитування British Airways виявило, що мало хто з американців може розпізнати різні англійські акценти, і британці так само винні, що стосується американської англійської. (Ми навіть не торкалися австралійців, але дозволимо Qantas провести це опитування.)

З 1000 американців та 1000 британців, найвищі результати прийшли до висновку, що, маючи 23 відсотки голосів, американці вважають, що акценти в Глазґеві чи Глазго найсексуальніший з Британських островів, але також найважчий для розуміння. На другому місці - 16 відсотків голосів - Кокні. Найбільш зрозумілим звучанням був Джорді або Ньюкасл, тоді як Ессекс був найменш впізнаваним. Що стосується британських знаменитостей, то не було сумнівів, що найпопулярнішим британським акцентом серед американців буде Шон Коннері, який набрав 36 відсотків голосів, а потім Х'ю Грант та Кіра Найтлі - 17 і 12 відсотків відповідно.

З іншого боку, серед американських акцентів Морган Фріман посідає найвище місце серед британців, набравши більше 23 відсотків голосів, за ним слідують Доллі Партон з 10 відсотками та Різ Уізерспун з 6 відсотками.

Коли їх попросили вгадати різницю між акцентами, 29 відсотків британців вважали, що акцент у Грузії - техаський. Найбільш правильно було визначено нью-йоркський акцент - 26 відсотків. Американці помилково сприйняли голосвезький акцент для Scouse, і кожен четвертий неправильно визначив манкунійський акцент як акцент Кокні або Лондона.

Дослідження також попросило американців та британців визначити конкретні місця. Лише двоє з п'яти американців могли знайти Лондон на карті, і лише кожен п'ятий британець міг ідентифікувати Нью-Йорк. Американці також думали, що Брістоль перебуває у Північній Ірландії, але могли успішно вказати на Ліверпуль. Визначивши конкретні штати, британці досягли успіху: 60 відсотків правильно розташували Каліфорнію та Флориду, а 73 відсотки - Техас.

Незважаючи на те, що вони говорять однією мовою, очевидно, що американці та британці мають проблеми з визнанням походження своїх діалектів (British Airways рекомендує, щоб американці перелетіли через ставок, щоб побороти свою англійську - тих нахабних британців). Але це не тільки люди - діалекти також є проблемою для програм розпізнавання голосу, особливо коли мова йде про розшифровку тонів. Коли Apple Siri була представлена ​​в 2011 році, повідомлялося, що вона не може зрозуміти деяких шотландських користувачів.

Згідно з доповіддю CBC, трансляції записів і стенограми використовуються для навчання систем розпізнавання голосу, тому "вони можуть мати упередження щодо певних акцентів".

"Це не той випадок, що один акцент складніший за інший", - говорить Марсал Гавальда, експерт з розпізнавання голосу в Yik Yak, CBC. "" Точність варіюється в залежності від динаміка. Є певні сегменти - діти, люди похилого віку або люди з акцентом - рівень розпізнавання яких є дуже низьким або набагато нижчим, ніж решта населення ».

Але компанії, які використовують розпізнавання голосу, працюють над вдосконаленням технології або, принаймні, над пошуком рішення. Наприклад, для своєї системи синхронізації на основі Nuance дослідники Ford подорожували по США, Європі та Азії, щоб зібрати якомога більше акцентів, щоб розробити акустичні моделі комп’ютера не лише для англійської, але й німецької, мандаринської, французької , та іспанська. Для мандрівників такі інструменти, як Google Translate, можуть бути корисними для того, щоб допомогти людям обійтись - за умови, що програмне забезпечення може зрозуміти динаміка. Гавалда каже CBC, що це має вирішальне значення для того, щоб такі системи мали широке визнання серед мейнстріму.

"Якщо є певні частини населення, які недостатньо зрозумілі, вони матимуть менший доступ", - говорить Гавалда. "Вони будуть рідше користуватися цими системами та отримувати від них вигоду".

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found