Bumble представляє новий інструмент перевірки селфі

bumblebizz bumble жінки вакансії додаток для знайомств iphoneЗ усього, що технологія спростила, побачення насправді не є одним із них. Бути самотнім хлопцем чи дівчиною в цифрову епоху здається не набагато краще, ніж бути в кам’яному віці (очікувана тривалість життя в сторону), але одна програма для побачень намагається з усіх сил змінити це. Bumble не тільки розширив можливості жінок-учасниць на своєму веб-сайті, але зараз він також вирішує проблему риболовлі. (“Catfishing” - це практика створення фальшивої ідентичності в Інтернеті.)

У четвер популярний додаток для знайомств представив Bumble Photo Verification, який обіцяє "раз і назавжди покласти крайньо необхідний кінець підробним користувачам".

Перший додаток у США, який випустив такий інструмент (хоча базуючись у Лондоні Badoo, вийшов із подібною концепцією на початку цього року), технологія перевірки фотографій Bumble вимагає від користувачів зробити селфі, щоб підтвердити свою особу. Таким чином, вам не загрожує збіг із кимось, хто використовує, наприклад, фальшиві методи реклами.

Протягом наступних кількох тижнів Bumble випустить цю функцію для всіх користувачів, і з цього моменту нові швейцари попросять підтвердити свою особу, перш ніж вони почнуть шукати - ну, сподіваємось, любов. Для цього вам просто потрібно буде натиснути кнопку підтвердження на вашому значку, після чого вам буде запропоновано зробити селфі для перевірки адміністраторами Bumble. Після того, як член команди Bumble розгляне вашу фотографію (що має відбутися за лічені хвилини), ви отримаєте підтвердження або відхилення підтвердження.

Якщо з якихось причин ваш профіль повідомляється як подвійнийіякщо вашу перевірку відхилено, ваш профіль буде вимкнено, що зробить вас неможливим. Але для більшості людей це не повинно бути проблемою - ви просто отримаєте повідомлення про свою перевірку та продовжите, як зазвичай.

"Весь процес повністю закритий між вами та модератором", - сказала засновниця Bumble Уітні Вулф "Select All". "Ваша фотографія ніколи не буде опублікована для всіх та не буде збережена". І зрештою, суть полягає в тому, щоб «забезпечити максимально безпечний досвід спілкування з людьми в Інтернеті».

Укладений Вулф, "Я волів би мати менше користувачів і мати можливість забезпечити для них безпечний і справжній досвід".

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found