Повідомляється, що Тейлор Свіфт загрожує позовом до Microsoft за расистський Twitter-бот

Коли штучно інтелектуальний чат-бот, який використовував Twitter, щоб навчитися говорити, як не дивно, перетворився на фанатичного бота, Тейлор Свіфт, як повідомляється, погрожувала судом, оскільки ім'я бота було Тей. Microsoft, мабуть, скоріше забуде експеримент, коли тролі в Twitter скористалися програмою чат-бота і навчили його бути расистським у 2016 році, але нова книга розповідає про невидані деталі, які показують, що Microsoft мала турбуватися більше, ніж просто расистські зауваження бота.

Тей був чат-ботом у соціальних мережах, орієнтованим на підлітків, який вперше був запущений в Китаї, перш ніж адаптувати трибуквений псевдонім під час переїзду до США. Однак бот був запрограмований навчитися говорити на основі розмов у Twitter. Менш ніж за добу автоматичні відповіді, які твіт твіт написав, призвели до того, що Тей стала на бік Гітлера, пропагуючи геноцид і взагалі ненавидячи всіх. Microsoft негайно видалила обліковий запис і вибачилася.

Коли бота перепрограмували, Тей перезапустили як Zo. Але в кн Інструменти та зброя президента Microsoft Бреда Сміта та Керол Ен Браун, директора з питань комунікацій Microsoft, керівники нарешті розкрили, чому - ще одна Тей, Тейлор Свіфт.

Як пише The Guardian, адвокат співака погрожував судовим позовом щодо імені чат-бота до того, як бот зіпсувався. Співачка заявила, що це ім'я порушує як федеральний закон, так і закони штату. Замість того, щоб вступити в юридичний бій зі співаком, пише Сміт, компанія замість цього почала розглядати нові імена.

Коли чат-бот почав надсилати расистські твіти, у співака було ще більше причин для занепокоєння. Microsoft видалила бота. Але коли чат-бот з’явився знову, Тей перестав бути не TayTweets, а Зо, у комплекті з новою програмою, яка забороняє ботові просувати політику, расу та релігію як теми. Перероблений чат-бот, доступний у Messenger та інших разом із Twitter, пізніше дорікали, що він занадто схожий на стереотипну дівчинку-підлітка.

Скорочений прізвисько - це не єдине, на що співачка претендує - вона також зареєструвала 1989 рік, рік свого народження та назву однієї зі своїх пісень. Також співачка зареєструвала кілька рядків зі своїх текстів.

У книзі, що вийшла 10 вересня, продовжується обговорення того, як Сміт сприймав цей інцидент як урок А.І. запобіжні заходи.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found