Викрадення вмісту на Facebook може стати складнішим із придбанням Source3

показники довіри facebook борються з фальшивими новинами 41702812 м Максим Проценко / 123RF Програмне забезпечення для розпізнавання об’єктів може забезпечити будь-що: від організації фотоальбомів до визначення рецепту страви з однієї фотографії, але незабаром ця технологія може запобігти піратству у Facebook і, можливо, навіть створити різні потоки доходу для творців вмісту. У понеділок Facebook придбав Source3, програмне забезпечення, яке визнає інтелектуальну власність, щоб запобігти її крадіжці.

Фінансові деталі придбання не розголошуються. Технологія Source3 - і принаймні частина співробітників стартапу - стане частиною офісу Facebook у Нью-Йорку, перестаючи працювати окремо як Source3.

Source3 використовує технологію розпізнавання об’єктів та довідкову базу даних для позначення вмісту. Система розпізнає як захищені авторським правом матеріали, такі як відео та торгові марки. Це означає, що поряд із запобіганням піратству, програма може потенційно сповіщати компанії про появу фірмових товарів в оригінальному відео.

"У Source3 ми намагаємося розпізнавати, організовувати та аналізувати фірмову інтелектуальну власність у створеному користувачем вмісті, і ми пишаємося тим, що визначили продукти в різних сферах, включаючи спорт, музику, розваги та моду", - йдеться в повідомленні Source3 . «Попутно ми створили наскрізну платформу для управління Інтернет-інтелектуальною власністю та встановлення стосунків із брендами ... Ми раді представити наші знання в галузі ІС, торгових марок та авторських прав команді у Facebook та обслуговувати їхню глобальну спільноту, що складається з двох мільярдів людей. люди, які щодня споживають вміст, музику, відео та інші ІС ".

Хоча незрозуміло, яким чином наявний вміст Source3 буде інтегрований у Facebook із придбанням, покращення Менеджера прав - гарна здогадка. Система, запущена два роки тому, дозволяє відеооператорам без дозволу виявляти та видаляти відеоролики, розміщені у Facebook, - або, замість того, щоб вилучати відео, забирати весь рекламний дохід від викраденої роботи. Оновлення на початку цього року дозволило користувачам автоматично налаштувати видалення.

Здатність платформи розпізнавати окремі бренди також може відкрити потенціал, крім запобігання крадіжці інтелектуальної власності. Якщо програма може розпізнавати продукцію бренду всередині відео, це може дозволити творцям вмісту заробляти дохід за рахунок спонсорства, наприклад, використання певного продукту всередині відео, пропонує TechChrunch. Розпізнавання об’єктів також може допомогти рекламній системі Facebook вибрати подібні продукти до тих, що використовуються у відео.

На початку цього року Facebook оголосив про розробку програми, повністю присвяченої творцям відео. Відео стає все більш популярним у соціальних мережах та в Інтернеті, і хоча Facebook може похвалитися однією з найбільших аудиторій, заробляти гроші на відео менш просто, ніж на таких платформах, як YouTube.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found