Facebook Poke повертається як Hello

facebook тестує кнопку проти "55060497 мл" Наталія Попова / 123RF Якщо коли-небудь існувала візитна картка для цифрово надокучливого, то це був тик у Facebook. Миттєво всюдисущий, болісно простий у виконанні і, можливо, обтяжуючий, тик, можливо, був однією з найменш приємних речей у досвіді Facebook близько 2013 року. І хоча ми спокійно святкували його повільний відхід від поп-культури (без різких рухів - ви може повернути), здається, ми були недостатньо тихими.

Ми ненавидимо носіїв поганих новин, але це правда, друзі. Тик у Facebook може знову з’явитися.

Це відродження, про яке ми ніколи не просили. Хоча воно буде ребрендіровано, за своєю суттю нове привітання мало чим відрізняється від свого попередника. Зараз це називається Hello, і воно в основному дає людям зрозуміти, що ви хочете поговорити, але недостатньо креативні (або вкладені), щоб насправді, знаєте, щось сказати.

Спочатку повідомляється The Next Web, Hello перевіряється лише для тих користувачів Facebook, що базуються в Великобританії. Нова функція доступна як для мобільних, так і для настільних ПК і поставляється у формі махання рукою. Так що так, це в основному як відправити цей смайлик на Tinder тій людині, яку ти не знаєш, якій ти насправді не маєш чого сказати, але чию увагу ти хотів би привернути в будь-якому випадку. Звичайно, це працює в додатку для знайомств з незнайомцями, але серед друзів? Тільки час покаже.

Справедливості заради слід сказати, що скріншоти функції дозволяють припустити, що вона в першу чергу рекомендована людям, яких ви щойно додали в друзі (так нібито ще не знаєте). Але все одно це відчувається дещо вимушено. Але привіт, ми не будемо судити. Якщо вам потрібен криголам раз у раз, можливо, це покоління Facebook наступного покоління допоможе вам набити м'яч на нову дружбу.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found