Демократичний національний конвент був сповнений ажіотажу

Демократам буде важко повернутися з цього.

Канал YouTube під назвою “Bad Lip Reading” отримав невипущені кадри з Національної конвенції демократів у Філадельфії минулого місяця, і це не дуже красиво. Так, це гірше, ніж скандал з електронною поштою. Гірше, ніж гонорари на Уолл-стріт.

Відео включає кандидата в президенти від демократів Хіларі Клінтон, яка зізнається, що у неї є не тільки "чоловічі слуги", але і вболівати за їхні сльози. Вона також висміює водних хлопців, які беруть одяг на смітнику, і радить дамам, які намагаються спокусити кандидата в президенти від республіканських партій Дональда Трампа.

"Два ура на всі сльози моєї слуги", - гордо вигукнула вона. “Вони начебто можуть посміхнутися і завжди дістають мені пакетик цукру. Вони як моя власність ".

Визнання щодо незаконного використання рабів-чоловіків не допоможе їй боротися за перемогу в Білому домі, як і її коментарі щодо службовців.

"Я не можу пити, коли хлопець, який приносить воду для всіх, отримав весь свій одяг на смітнику", - сказала вона.

Відверте ігнорування працьовитих американців середнього класу в цьому зауваженні представляє повних 180 повідомлень про її передвиборчу кампанію до цього часу, і, ймовірно, здивувало виборців, які брали участь у з'їзді.

І хоча її попередні удари по Трампу довели свою ефективність, озвучка, яка консультує жінок щодо того, як вони можуть спокусити кандидата ботоксом, і собаки, можливо, не отримали результатів, яких вона шукала.

"Пані, якщо ви намагаєтеся спокусити Дональда Трампа, вам доведеться взяти ботокс і собак", - сказала вона. "Вам знадобляться обидві речі, щоб отримати будь-яку справу з татом".

Але не зовсім зрозуміло, що демократи зробили неправильний вибір між Клінтоном та колишнім номінантом Берні Сандерсом - на відео також є коментарі самого Сандерса, які говорять про повну нісенітницю.

“Існує загальноприйнятий спосіб підготовки до статевого дозрівання. Ви кричите дивні речі і повинні збирати свої комікси. Але коли ви читаєте хороші комікси, хлопець може розмножуватися вогнем », - сказав він. "Подумай над цим! Синя грація, метаформа, якщо вони не можуть цього зробити, як же я про це читаю? "

Погане читання губ розпочалося з пародій на хіти поп-музики, але незабаром перейшло у політику, де продемонстрували відеоЕлен. Пародії BLR на кандидатів у президенти 2012 року набрали мільйони переглядів, і, схоже, вибори цього року нічим не відрізнятимуться. Не бійтеся, демократи - республіканці не пощадили під час минулорічних дебатів.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found