Офіційний канал виконавця спрощує прослуховування одного виконавця на YouTube

YouTubeЛюбите підписуватись на музикантів на YouTube? Зараз відеоплатформа працює над спрощенням підписки на музику завдяки оновленій версії Офіційних каналів виконавців. Оголошено 23 січня, коли оновлені Офіційні канали виконавців з’являться, користувачі, що стежать за кількома каналами одного виконавця, бачитимуть менше сповіщень, оскільки їхні музичні смаки об’єднуються в один канал для кожного виконавця.

Минулого року YouTube запустив Офіційний канал виконавців, додавши піктограму музичної ноти для позначення акаунтів, які надходять від самих виконавців. Тепер усіх передплатників будь-якого каналу виконавців буде спрямовано на один офіційний канал виконавця. Для меломанів це означає, що ви можете слухати останні новини від виконавця на одному каналі, а не потребувати доступу до різних каналів для музичних кліпів, альбомів з текстами, живих виступів чи кулуарних зйомок. "Об'єднання передплатників під одним каналом означає, що ви зможете глибше вивчити весь вміст улюблених виконавців", - говорить YouTube.

YouTube, вже підписаний на неофіційний канал, автоматично буде доданий до офіційного каналу, тоді як неофіційний стане неактивним, повідомляє YouTube. «Офіційний канал виконавця - це єдине місце призначення, яке дає вам доступ до повного обсягу роботи виконавця, тож тепер ви будете отримувати сповіщення виключно від офіційного каналу виконавця, коли завантажуються нові відео або коли виконавець хоче надіслати повідомлення своїм шанувальники ", - написав YouTube в анонсі.

Під час пошуку нового виконавця, за яким здійснюється пошук, пошук тексту відкриє офіційний канал виконавця, який, як і раніше, позначений піктограмою музичної ноти.

Для самих виконавців YouTube каже, що ця зміна пропонує більше охоплення, показуючи всі відео всім передплатникам, а не розмахуючи шанувальників по кількох каналах. Та сама концепція подальшого охоплення також застосовується до публікацій у спільноті, мобільних трансляцій та квитків, повідомляє YouTube.

Хоча цей крок розроблений для спрощення музичного досвіду на YouTube, розміщуючи всі відео в одному місці, користувачі, які справді хотіли переглянути лише один тип відео, можуть не оцінити менш складну систему. Час покаже, оскільки YouTube заявляє, що зміни будуть впроваджуватися протягом наступних кількох тижнів.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found