Snap's Lens Studio тепер підтримує власні фільтри обличчя

Спеціальні лінзи доповненої реальності Snapchat більше не обмежуються лише об’єктами. У вівторок, 17 квітня, Snap Inc. відкрила Lens Studio для фільтрів обличчя, розширивши попередні параметри, які дозволяли художникам та розробникам створювати власні Світові об'єктиви. Платформа тепер також підтримує додавання GIF-файлів до спеціальних об'єктивів за допомогою інтеграції Giphy.

Оновлення містить кілька нових шаблонів, призначених для використання з розпізнаванням обличчя для досягнення належного розміщення віртуальних масок. Хоча Create Your Lens розроблено для користувачів без досвіду 3D-дизайну, Lens Studio - для розробників та художників-графіків. Зараз платформа розширюється, включаючи шаблони для AR-масок, включаючи бейсболку та розпис обличчя.

Snap також дозволяє користувачам додавати до об'єктивів заздалегідь створені GIF-файли. Тепер бібліотека Giphy інтегрована в Lens Studio. Шаблони та GIF-файли також поєднуються з можливістю імпортувати 3D-об’єкти, створені в інших програмах.

Для Snapchatters, які хочуть використовувати - а не створювати - ці власні фільтри, соціальна мережа додасть загальнодоступні фільтри до "Нашої історії", що дозволить користувачам знаходити нові фільтри. На вкладці Discover також будуть розміщені деякі з цих спеціальних лінз, які користувачі можуть відкрити. Усередині нашої історії - або історії іншого користувача - проведення пальцем вгору дозволить отримати доступ до спеціального фільтра за умови, що фільтр був загальнодоступним. На момент запуску об’єктиви ділилися за допомогою Snapcode.

Сьогоднішній запуск також постачається з новою офіційною програмою для творців, яка, за версією The Verge, дозволить найкращим творцям на платформі бути одними з перших, хто зможе розблокувати нові функції, а також додаткову рекламу та підтримку.

З моменту запуску Snap Lens Studio наприкінці 2017 року користувачі створили понад 30 000 користувальницьких лінз, які створили мільярд переглядів, і зайняли Snapchatters протягом двох мільйонів годин.

Snap каже, що Lens Studio буде рости лише звідси - включаючи врахування відгуків користувачів. "Ми створили Snapchat, оскільки вірили, що камера смартфона - це найшвидший і виразний спосіб поділитися своєю унікальною точкою зору", - написала компанія в дописі в блозі. "За допомогою камери ви можете висловити себе не просто словами, а зображеннями, наклейками, відео, дудлами тощо - перевизначивши спілкування у світі, який іноді відчуває себе менш пов'язаним, ніж будь-коли".

Lens Studio можна завантажити безкоштовно.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found