Як заробити гроші в Instagram

якщо ви хочете заробити на Instagram кар’єру, яка заробляє гроші, ось кілька хороших способів розпочати

Очевидне попередження: я люблю Instagram. Навіть коли мені не вдається регулярно публікувати власні покращені фільтром знімки неба, супермилий наряд, барвистий вечеряний салат чи ескапади на природі, я кілька разів перевіряю свою стрічку в Instagram на телефоні та ноутбуці. день. Багато інших людей обожнюють Instagram навіть більше, ніж я - вони успішно зарекомендували себе у спільноті обміну фотографіями, водночас накопичивши безліч лайків та відгуків за власні захоплюючі та розумно складені кадри.

Звичайно, подібно до всього, що привертає значну аудиторію в Інтернеті, Instagram незабаром привернув увагу різних компаній своїм величезним потенціалом для успіху в бізнесі. Це стало інструментом для брендів для зв’язку з цільовою аудиторією, а сам Instagram повільно виходить на територію, де заробляють гроші, не можна не починати задаватися питанням ... як я можу взяти участь у акції?

Інстаграмери, які віддано підписуються і вміють робити гарні фотографії, можуть подумати про те, щоб стати послом Snapfluence, нової маркетингової платформи, яка пов’язує користувачів із брендом, який добре поєднується з їхнім способом життя, а також стилем фотозйомки. Хоча це, безумовно, здається вигідним концертом (тим більше, що Instagram планує включати рекламу у ваш потік фотографій у найближчі кілька місяців), є й інші способи заробити трохи тіста за свою любов до програми (способи, які не Вам не потрібно мати 1000 або більше користувачів).

Instacanvas

instacanvas

Якщо ви не отримуєте визнання в межах спільноти Instagram, ви можете отримати більше експозиції для своєї роботи з телефоном через Instacanvas. Після реєстрації в обліковому записі та надання доступу до вашого профілю в Instagram ви можете додати будь-який з існуючих знімків до галереї, яка буде виконувати роль вашого портфоліо. У свою чергу, люди, яким подобаються ваші фотографії, можуть, серед іншого, придбати їх у вигляді відбитків у рамці, вітальних листівок, футлярів для телефонів та полотна. Після друку та доставки Instacanvas виплачує вам 20 відсотків від продажу, що еквівалентно приблизно половині прибутку. Вам платять через PayPal, тому переконайтеся, що у вас є рахунок і на це. Ось загляньте, скільки грошей ви могли б заробити на своїх фотографіях, залежно від того, який товар купують покупці.

Instaprints

instaprints

Процес, за допомогою якого ви заробляєте на цьому веб-сайті «фотографом з косою рисою», ідентичний Instacanvas. Ви імпортуєте фотографії зі свого потоку в Instagram в обліковий запис Instaprints, і через веб-сайт колекціонери можуть переглядати вашу роботу та розміщувати їх на відбитках музейної якості, відбитках у рамці, відбитках на полотні, вітальних листівках тощо. Ви також отримуєте щомісячну оплату через PayPal. Різниця лише в Instaprints, ви вирішуєте, скільки ви хочете заробити за кожну окрему фотографію у своєму портфоліо. Клієнт платить за вашу ціну, плюс будь-яку базову ціну, встановлену Instaprint для своїх продуктів.

SnapMyAd

 snapmyad

Це безкоштовна програма для iOS, яка працює так само, як Snapfluence. Ви можете прокрутити низку рекламних акцій, запропонованих різними брендами, і вибрати одну для участі, і це можна зробити, подавши власний знімок в Instagram, який відповідає темі кампанії, і дотримуючись вимог, встановлених компанією, наприклад, що хештеги для включення у ваш пост. Учасникам пропонується проголосувати або поставити їм лайк за подання через додаток, а переможці визначаються сумою визнання, яке вони отримують від своїх однолітків. Як переможець, ви отримуєте обіцяну привілею, тоді як SnapMyAd передає ваш виграшний запис бренду, який, у свою чергу, використовуватиме його як рекламу для своєї кампанії.

Популярні платежі

популярний платить

Цей додаток для iOS точно не допомагає вам продавати свої фотографії потенційним покупцям, але перетворює ваш вплив на Instagram у "соціальну валюту", яка начебто є безкоштовними грошима, так? Незважаючи на те, що для використання цього додатка потрібна значна база підписників, що складається щонайменше з 500 користувачів Instagram, вона все одно є більш досяжною, ніж мінімальна кількість шанувальників Snapfluence 1K. Опинившись, ви можете переглядати різноманітні пропозиції, пропоновані власниками місцевих підприємств, а види "халяви", які ви можете отримати, залежать від вашої популярності в Instagram - 500 фоловерів можуть придбати вам безкоштовну випічку чи чашку кави, тоді як 50 тисяч підписників надають вам безкоштовний досвід стрибків з парашутом. Зараз додаток доступний лише для Чикаго, але планується розширити його в інші міста, за які ви можете проголосувати на офіційному веб-сайті Popular Pays.

Конкурси Statigr.am

конкурси на статиграм

Призи не завжди у грошовій формі, але приєднання до онлайн-змагань, зібраних цим переглядачем Instagram, є чудовим способом тренувати свій мозок для великого часу. Ви можете відсортувати список конкурсів, показавши останні нещодавно додані перші або визначивши пріоритети конкурсів, терміни яких швидко наближаються.

Останні повідомлення