IMessage, Facebook Messenger: Як вимкнути квитанції про прочитання

як вимкнути додаток для обміну повідомленнями про чеки georgejmclittle / 123RF Не бракує програм у соціальних мережах, які дозволяють легко спілкуватися з іншими. Ви можете надіслати швидке текстове повідомлення і знати, що особа з іншого боку отримає його майже миттєво, за умови, що він або вона увійшли в систему та звернуть увагу, звичайно. Більшість навіть повідомлять вас, як тільки ваше повідомлення буде прочитано.

Але ти справді цього хочеш?

Чесно кажучи, це може бути небажаною особливістю, коли ви перебуваєте на іншому кінці і не хочете, щоб людина знала, що ви прочитали їхнє повідомлення. Іноді потрібно просто ігнорувати когось. У такому випадку вимкнення сповіщення про "побачене" - відоме як прочитати квитанцію - досить легко. Ось як.

Facebook Messenger

Facebook технічно не має можливості вимкнути квитанції про прочитання в самому месенджері. Натомість вам потрібно буде встановити розширення для свого браузера, щоб запобігти проходженню квитанцій про прочитання.

невидима особливість

Для користувачів Chrome завантаження розширення Facebook Unseen вирішить ваші потреби. Після встановлення клацніть правою кнопкою миші піктограму Небачене поруч із адресним рядком у Chrome і переконайтеся, що встановлено прапорець «Заблокувати функцію баченого в чаті». Існує також більше варіантів, наприклад, таких, які запобігають появі індикатора введення тексту, і такого, що відключає можливість бачити, чи читали ваші повідомлення інші.

Якщо ви не використовуєте Chrome або користувач Chrome, який не хоче встановлювати ще одне розширення, у вас є можливість. Якщо ви випадково використовуєте AdBlock Plus, ви можете додати таку URL-адресу: «facebook.com/ajax/mercury/change_read_status.php$xmlhttprequest» до спеціальних фільтрів. Потім перейдіть до меню параметрів, клацніть на Додайте власні фільтри та вставте URL-адресу. Клацніть на Додати фільтр , щоб закінчити процес.

iOS та iMessage

Як пиріг легко зупинити квитанції про прочитання на iPhone. Під Налаштування меню, торкніться Повідомлення. Звідси просто переключіться Надіслати квитанції про прочитання вимкнути.

saw-imessage-великий палець

Ви також можете вимкнути сповіщення iMessage про бачення через ваш Mac. Для цього відкрийте Повідомлення, перейдіть до Преференціїта виберітьРахунки. Як і в iOS, переконайтесь Надіслати квитанції про прочитання вимкнено.

WhatsApp

Функцію квитанцій про прочитання WhatsApp просто відключити. Просто торкніться трьох вертикальних ліній у верхньому правому куті програми. Потім натиснітьНалаштування, виберітьРахунокта торкнітьсяКонфіденційність. На наступному екрані зніміть прапорець Прочитайте квитанції внизу сторінки.

whatsapp-seen-thumb

Outlook

У програмі Outlook квитанції про читання за замовчуванням вимкнено. Однак, якщо їх було ввімкнено випадково - або, можливо, ви хочете тимчасово їх вимкнути, - почніть, натиснувши ВаріантипідФайл меню. У новому вікні, що з’явиться, клацніть на Пошта та прокрутіть вниз до Відстеження розділ. Тут є два варіанти: "Квитанція про доставку для підтвердження того, що повідомлення було доставлено на поштовий сервер одержувача", і "прочитати квитанцію, яка підтверджує, що одержувач переглянув повідомлення". Зніміть ці прапорці та натисніть гаразд застосувати зміни.

перспектива-бачив-великий палець

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found