Tiktok сказав модераторам, щоб придушити відео "потворними" або бідними користувачами

Як повідомляється, TikTok сказав своїм модераторам знизити чи придушити вміст із зображенням "потворних" людей або користувачів, які мають ознаки бідності.

Intercept повідомляє, що політика вмісту TikTok оцінювала зовнішній вигляд людей, визначаючи, чи потрібно рекламувати їхні відео на платформі. Intercept зміг отримати копії цих правил модератора, які були написані китайською мовою та перекладені англійською мовою.

Політика компанії визначає, на що слід звертати увагу модераторам, коли йдеться про припинення публікацій. Сюди входять такі характеристики, як «кремезний», «мають очевидний пивний живіт», «потворний вигляд обличчя», «люди старшого віку із занадто великою кількістю зморшок» та «деформації обличчя (не обмежуючись: розладами очей, хворобою кривого рота та іншими вадами розвитку. "

Логотип TikTok Getty Images / SOPA Images

“На відміну від різнопланових відео, основним акцентом яких є сам вміст, у недиверсифікованому вмісті сам персонаж є в основному єдиним фокусом відео, тому, якщо зовнішній вигляд персонажа чи середовище зйомки погані, відео буде набагато менш привабливим, не вартим того, щоб його рекомендували новим користувачам », - наводиться в політиці як причина для правил.

Окрім фізичних особливостей людей, модераторам також було запропоновано звертати увагу на середовище зйомок, яке є "пошарпаним і напівзруйнованим", наприклад "нетрі". Також модераторам було запропоновано звертати увагу на тріщини стін та “нечесні прикраси” на задньому плані відео.

Представник TikTok сказав The Intercept, що політика боротьби з непривабливими або обмеженими користувачами "представляла ранню грубу спробу запобігти знущанню, але вже не існує, і вже не використовувалася, коли Intercept їх отримав".

Digital Trends звернулися до TikTok, щоб далі прокоментувати ці повідомлення про пригнічені публікації. Ми оновимо цю історію, коли почуємо відповідь.

Цей вид цензури вмісту лише підливає масла у вогонь щодо звинувачень у тому, що компанія цензурує різні теми - від трансгендерних користувачів до площі Тяньаньмень. Однак нещодавно компанія оголосила про Центр прозорості TikTok, який мав на меті дозволити стороннім експертам побачити, як насправді працює модерація вмісту в TikTok.

За трохи більше двох років TikTok швидко накопичив понад мільярд користувачів та понад 700 мільйонів завантажень по всьому світу. TikTok дозволяє користувачам робити короткі відеозаписи про себе, до яких вони можуть прикріплювати звуки чи музику. Додаток також пропонує інші варіанти налаштування, такі як фільтри, наклейки та спецефекти, що робить його популярним серед молодої аудиторії.

Останні повідомлення