Практично: Moodsnap використовує фотографії, щоб пропонувати музичні композиції

настрій

Виявлення музики та створення музичних списків відтворення можуть бути справді цікавою справою, особливо якщо ви використовуєте інструменти, які дозволяють виконати завдання унікальним чином. Moodsnap - це новий додаток для потокової передачі музики на основі зображень, що дозволяє користувачам вибирати пісні на основі простої фотографії. Як повідомляється, Moodsnap, який працює на базі Spotify та The Echo Nest, перебуває у закритій бета-версії з травня і тепер доступний кожному, хто має обліковий запис Spotify Premium та пристрій iOS.

"Завдяки дослідженням те, що я виявив відсутнім у сучасних музичних додатках, - це ідеальний баланс між контекстною релевантністю, надійною курацією та простотою завдяки інтуїтивному дизайну", - говорить Девід Блютенталь, засновник та генеральний директор Moodsnap. «Нашою місією було розробити програму, яка має на меті реалізувати всі три. Так народився Moodsnap ".

Але ... як саме зображення можуть допомогти вам створити музичний список відтворення? І наскільки точними будуть результати? Ми пішли на руки, щоб це з’ясувати.

Як це працює

Для того, щоб використовувати Moodsnap, вам потрібно увійти в програму, використовуючи свої дані для входу до Spotify Premium. Потрапивши до вас, вас одразу ведуть до фотографії, або “настрій настрою”, з потоку, який ви можете переглянути, провівши пальцем вгору або вниз.

Hands on - Moodsnap (11)

Натискання на фотографію запускає музичний програвач програми та відтворює пісні автоматично, починаючи з композиції, яка відповідає настрою або темі фотографії.

Hands on - Moodsnap (1)

Сторінка пісні має чотири помітні кнопки:

кнопка moodsnap - внесіть свій внесокСприяти - Ви можете вносити пісні, які, на вашу думку, відповідають настрою фотографії, що зараз демонструється.

buttonsnap button - не подобаєтьсяНе подобається - Неприязнь до пісень, яких ви не любите, покращує майбутні добірки, заощаджуючи ваш час від перегляду та насолоди більше музики.

buttonsnap button - улюбленийУлюблений - Збережіть улюблені та слухайте їх у будь-який час, за допомогою програми Spotify або Moodsnap.

кнопка moodsnap - поділитисяПоділитися - Ви можете поділитися композицією через електронну пошту, Twitter або Facebook.

Також на сторінці пісні є кнопка, що веде до вашого профілю, де на перший погляд видно ваші внески та вибране. У вашому профілі також відображається ваш поточний рейтинг у рейтингу Moodsnap для виробників смаку - чим більше ви вносите внесок, тим вищим стає ваш рейтинг - і кнопка Налаштування, яка веде на сторінку, де є дані вашого облікового запису та розділ Довідка програми.

руки на - профільHands on - moodsnap таблиця лідерів

Елементи управління додатком досить прості. На сторінці "Пісня", якщо ви:

 • Проведіть пальцем праворуч: Ви можете повернутися до фотопотоку, щоб вибрати інший режим настрою.
 • Проведіть вліво: ви перейдете до наступного треку.
 • Проведіть вгору: ви отримуєте пісню, яка є "більш м'якою"
 • Проведіть вниз: ви отримуєте пісню, яка має "більше енергії"

Вибір пісні

Щоб протестувати програму, я спробував усі варіанти проведення пальцем на чотирьох із 13 доступних “кадрових зв’язків”, і ось мої результати:

Hands on - Moodsnap (4) Фото 1: Злий хлопець вириває волосся

Очікування: Пісні, які є неприємними за своєю природою, багато хед-енд-рок

Результати:

 • Перша пісня: Б'юся об заклад, ви добре виглядаєте на танцполі - арктичні мавпи
 • Більше енергії: Smells Like Teen Spirit - Nirvana
 • Більш м'який: Міксоматоз - Радіоголо
 • Наступний трек: Державний гімн - Radiohead

Думки: Я знав, що трек Nirvana обов’язково з’явиться, але той факт, що це з’явилася не перша пісня, був гарним знаком у моїй книзі ... Spotify не завжди хоче піти на очевидне. Однак той факт, що дві послідовно відтворені пісні Radiohead, здавалося, означав, що коли він не знає, що робити, додаток буде відтворювати більше того самого виконавця, доки вам це не сподобається, не пропустіть щось більш м'яке чи енергійне або запропонуйте трек власних.

Фото 2: Люди танцюють на вечірці, стискаючи червоні сольні чашки Фото 2: Люди танцюють на вечірці, стискаючи червоні сольні чашки

Очікування: Весела танцювальна музика

Результати:

 • Перша пісня: Літній смуток - Лана Дель Рей
 • Наступний трек: Змушу вас потіти (Усі танцюють зараз) - C + C Music Factory
 • Більше енергії: Мої дівчата - колектив тварин
 • Більш м'який: Dance Yrself Clean - РК-звукова система

Думки: Перша доріжка була для мене такою загадковою, що для цього тесту я спробував змінити її, натиснувши спочатку наступну доріжку перед тим, як стати більш м’яким чи енергійним, просто щоб побачити, що станеться. Трек, який нібито має більше енергії, ніж Gonna Make You Sweat, безумовно, дивний вибір - я б не назвав Animal Collective енергійний, особливо не порівняно з C + C Music Factory. Можливо, у мене були неправильні очікування щодо тих пісень, які відповідають настрою фотографії.

Фото 3: Бігаючі ноги Фото 3: Бігаючі ноги

Очікування: Доріжки високого темпу

Результати:

 • Перша пісня: Містер Брайтсайд Жак Лу Конт - тонкий білий герцог - The Killers
 • Наступний трек: Рух - РК-звукова система
 • Більше енергії: Рівні - Avicii
 • Більш м'який: Битва без честі чи людяності - Томоясу Хотей

Думки: Більшість пропозицій для цієї фотографії були не такими, як я очікував від списку відтворення тренувань, але я приємно здивований тим, що отримав версію реміксу, а не більш очевидний, більш популярний студійний хіт першої пісні (також, я повинен віддати належне до різноманітності запропонований вибір «більш м’якого» ... повинен додати це до мого списку відтворення «Пісні для бігу»). Я також зазначив, що це другий раз, коли виконавець двічі з’являвся за мої руки, що змушує мене думати, що додаток має попередньо встановлену кількість виконавців за жанром / фотографією для початку або “розігрівається” до більш регулярного використання в майбутнє.

"Це, швидше за все, тому, що користувач додав до цієї станції два треки від одного виконавця, або різні користувачі додали по одній пісні", - каже Блютенталь, коли я запитав його про зворотні треки. "Додаток, швидше за все, виявив подібний рівень енергії між двома композиціями, поєднаною з поточною оцінкою вашого смакового профілю в додатку (яка досить обмежена, коли ви абсолютно новий користувач), і вирішив згрупувати їх по черзі. Це не повинно траплятися часто, і це одна з речей, властивих наявності продукту версії 1.0. Ми все ще розробляємо перегини та вдосконалюємо наші алгоритми ".

Hands on - Moodsnap (10) Фото 4: Ручне читання

Очікування: Повільна музика типу кав'ярні

Результати:

 • Перший трек: Спокійна кислота - туристична
 • Наступний трек: Солодкий характер - пастка характеру
 • Більш м'який: Я готуюсь - Майкл Ківанука
 • Більше енергії: Доміно - Ван Моррісон

Думки: Із запропонованих треків я знайомий лише з одним, може, максимум з двома, які, на мою думку, опікуються частиною програми про виявлення музики. Здається, усі треки відчувають «гру у фоновому режимі», що ідеально підходить, якщо ви хочете, щоб ваш час читання супроводжувався музикою, що не відволікає увагу. Зрештою, ви не хочете витрачати занадто багато часу на нелюбов до пісень, коли ви занурені в сторінки книги чи електронного читача.

Поломка

Порівняно з іншими програмами Spotify, потрібно навіть більше зусиль і зусиль, щоб навіть спробувати Moodsnap - для цього потрібно, щоб користувачі мали обліковий запис Spotify Premium. Слухачі, які хочуть безболісний спосіб отримати доступ до музичних списків відтворення, можуть захотіти зробити це за допомогою Tunigo, іншого додатка Spotify (який ми дали досить пристойний огляд), який надає створені користувачами списки відтворення, чиї жанри, теми та настрої вже визначені та ідентифіковані за зрозумілими заголовками, як-от "Ваша улюблена кав'ярня" або "Подорож".

З іншого боку, Moodsnap дозволяє користувачам глибоко заглибитися в себе і вирішити, чи викликає певна пісня ті самі емоції, які передає конкретна фотографія, не обмежуючись назвою чи описом списку відтворення. Слід визнати, що візуальне представлення музики є геніальною концепцією, на відміну від будь-якої іншої програми для виявлення музики, що виходить на ринок. Це дає користувачеві можливість відформатувати свій саундтрек відповідно до того, як відчуває його картинка, не обов'язково слухаючи те, що популярна культура диктує як хит-хіти.

"Ідея класифікувати музичні станції за зображеннями виникла внаслідок психологічних досліджень сили, яку візуальні образи надають емоціям та прийняттю рішень, а також неявні знання та те, що ми бачили на ринках музичних та фотододатків як відсутніх, так і популярних", - пояснює Блютенталь. «Показуючи спектр життєвих емоцій не на словах, а на фотографіях, Moodsnap дозволяє користувачам відчувати те, що вони хочуть почути, а не переглядати вичерпні та часто незрозумілі текстові категорії. Ми розробили цей інтуїтивний досвід для шанувальників музики, які вражені вибором у сучасному цифровому світі, надаючи більше часу, щоб просто жити в даний момент ".

Окрім основної ідеї курірування музики за допомогою зображень, у Moodsnap є багато інших речей, які сподобаються, які не обов’язково присутні в інших музичних програмах. Здається, обмеження пропуску немає - додайте до цього гнучкість і контроль над тим, якою буде наступна пісня, яким буде її темп і який рівень енергії вона матиме, і у вас є задатки основної музичної послуги .

Справа в тому, що Moodsnap працює в межах Spotify - це також додатковий плюс. Команда Moodsnap змогла визначити больові точки серед користувачів Spotify та включити їх у свої плани розвитку. За словами Блютентала, вони знали, що люди регулярно переживають необхідність завжди шукати те, що вони хочуть почути, крім того, що у них немає багатьох мобільних опцій для інтегрованих Spotify додатків, які забезпечують надійні кураторські рішення. «[Перша версія Moodsnap] була розроблена ще до того, як Spotify випустила на мобільний пристрій свою нову функцію« Огляд »(яка містить списки списків відтворення на основі настрою та активності), тому нам цікаво побачити, як доповнює наш простий, візуальний та спільний досвід ця нова пропозиція ", - ділиться Блютенталь.

Нарешті, мені начебто подобається той факт, що на фотографіях немає прикріплених до них імен, немає підказки про те, на які жанри вони, найімовірніше, вказують, або на яких артистів слід грати в кожному настрої. Ви можете бути своїм тріумфальним, примхливим, азартним у музичному плані - помилок немає.

Мета Moodsnap - забезпечити поєднання музики на основі алгоритмів із пропозиціями, створеними користувачами, - дуже похвальна, і оскільки програма перебуває на ранніх стадіях, спосіб реалізації цієї мети, можливо, все ще млявий і може спричинити більше промахів, ніж хітів які дуже очікують від своїх музичних додатків ... ми можемо пробачити це поки що. Суть в тому, що Moodsnap зроблений з хороших матеріалів і зробив собі відповідну стартову площадку, яка має багато можливостей для вдосконалення. На даний момент, мабуть, доступно лише 13 зображень, які можна зазирнути в музичну пам’ять людей, і всі вони неясно відображають настрій списку відтворення, який користувачі можуть підготувати і внести свій внесок - якщо виробники Moodsnap замислюються над тим, які функції слід вдосконалити наступним чином, я б розпочав там.

Moodsnap доступний для всіх передплатників Spotify Premium і може бути встановлений безкоштовно через iTunes App Store. Незабаром з’явиться версія для Android.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found