Режим просування в Twitter автоматично розміщує твіти перед більшою кількістю людей

Twitter режим просування в публічній бета-версії чоловіка, що тримає iphone 6 на екраніРеклама в Twitter стала майже настільки ж простою, як і підписка на Netflix - нещодавно платформа запустила Promote Mode - інструмент, який автоматично просуває твіти для бізнесу за 99 доларів на місяць. Режим просування Twitter розпочато в приватній бета-версії цього літа, але цей інструмент тепер доступний у публічному бета-тестуванні.

Режим просування Twitter - це послуга передплати, яка автоматично просуватиме твіти щодня, перетворюючи процес виведення реклами в Twitter в автоматичний режим після активації підписки. У Twitter зазначають, що дотепер компанії, що використовують цей інструмент, щомісяця охоплювали 30 000 додаткових людей, ніж ті самі твіти, які залишилися б у спокої. Ці бета-користувачі також додавали в середньому 30 підписників щомісяця.

Новий режим просування доступний у мобільному додатку Twitter, де користувачі можуть підписатись на підписку, а потім переглянути результати після початку кампанії. Функція просуває ваші перші 10 твітів щодня, за винятком ретвітів, відповідей та цитат. Ці твіти також повинні пройти якісний фільтр, щоб бути просунутими до тих, хто не підписався, що допомагає переконатися, що вони відповідають рекламним вимогам компанії. Користувачі можуть також вимкнути цю функцію, щоб тимчасово припинити просування твітів, хоча вони все одно будуть платити за цю підписку, якщо підписка не буде офіційно скасована.

Як і типова реклама в Twitter, ці рекламовані твіти з’являтимуться перед користувачами, які ще не стежать за бізнесом, і все одно матимуть той знак, який дає користувачам зрозуміти, що твіт - це платна реклама. Користувачам все одно доведеться створювати ці твіти (і робити їх досить розумними, щоб читачі не просто продовжували прокручувати минуле). Різниця полягає в тому, що компаніям не потрібно проходити та просувати кожен твіт окремо.

У Twitter зазначають, що новий інструмент ідеально підходить для бізнесу та особистих брендів, а облікові записи з менше ніж 2000 підписників отримають максимум від програми. У компанії заявляють, що вони працюють над розробкою рівня рівня, щоб принести подібні переваги обліковим записам, які вже мають понад 2000 підписників.

Перебуваючи в приватній бета-версії, Twitter Promote Mode все ще перебуває на стадії бета-тестування, тому система може побачити подальші вдосконалення. Користувачі в США та Великобританії можуть долучитися до публічного бета-тестування, а незабаром очікується запуск додаткових країн.

Останні повідомлення